Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Захранвания за софт боксове
Автор: nerdhouse   
Дата:   27-07-21 17:49

Здравейте колеги..

Интересно ми е да попитам тези който снимат улична фотография и ако им се е случвало като цяло да снимат по късните часове и използват софт бокс как ги захранвате какви батерии бихте ми предложили..

Благодаря

Отговори на това съобщение
 Re: Захранвания за софт боксове
Автор: quazimodo   
Дата:   27-07-21 19:01

2-3 комплекта добре заредени Енелуп.


Отговори на това съобщение
 Re: Захранвания за софт боксове
Автор: HepBeH_XaMcTep   
Дата:   27-07-21 19:29

Захранване за каква светкавица?!?!?

Отговори на това съобщение
 Re: Захранвания за софт боксове
Автор: nerdhouse   
Дата:   27-07-21 21:42

Попринцип имам два софт бокса който са просто обикновенни нищо специално пускам го светват и се чудех от къде да намеря батерия за тях..

Отговори на това съобщение
 Re: Захранвания за софт боксове
Автор: lamerko   
Дата:   27-07-21 21:57

Хм... софтбокса е просто модификатор на светлина, а не източник. Никой не може да ти отговори на неправилно зададения въпрос...

Отговори на това съобщение
 Re: Захранвания за софт боксове
Автор: k7   
Дата:   27-07-21 22:28

Автор: nerdhouse
Дата: 27-07-21 21:42

Попринцип имам два софт бокса който са просто обикновенни нищо специално пускам го светват и се чудех от къде да намеря батерия за тях..

Дай марка, модел. Софтбокса е дифузията, а каво светва вътре е друга работа. Може да сложиш светкавица с 2А батерии с приемник, а може да има нужда и от външно захранване!

Отговори на това съобщение
 Re: Захранвания за софт боксове
Автор: nerdhouse   
Дата:   28-07-21 01:43

просто е една крушка в тяло на софт бокс и кабел излизащ от гърба това е и търся захранване за бокса

Отговори на това съобщение
 Re: Захранвания за софт боксове
Автор: lamerko   
Дата:   28-07-21 02:13

Ако си говорим за 220V крушка - скъпичко ще ти дойде да си взимаш генератор за 3-4к, със съмнителна издържливост на батериите. Е, има вариант и с класически генератор, но в повечето ситуации не е опция [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Захранвания за софт боксове
Автор: quazimodo   
Дата:   28-07-21 07:28

Покажи една снимка на това изделие. Иначе вариантите за захранване са два-три. Лесноосъществими са, но само при наличието на мнооого финикийски знаци, които вместо за захранване, може да дадеш за една преносима, батерийна светкавица.

Отговори на това съобщение
 Re: Захранвания за софт боксове
Автор: asahi   
Дата:   28-07-21 09:20

За пореден път някой купува и ползва нещо, за което не е научил базови неща като името му, примерно.

Отговори на това съобщение
 Re: Захранвания за софт боксове
Автор: Mogila   
Дата:   28-07-21 10:26

nerdhouse сгъни тези софтбоксове и отиди до гюма да ги хвърлиш. После си поръчай yongnuo 685 и софтбокс за нея. Като я ползваш известно време, ми пиши на лични, къде и кога ще ме почерпиш една кола и една сода.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »