Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Питане за сервиз на видеостабилизатори
Автор: crownmaker   
Дата:   16-12-20 15:33

Става въпрос за Feiyu Gimbal за GoPro.Въпросният стабилизатор работи,но дисплейчето угасна и съответно не мога да задавам режими на работа и други настройки.Не е купуван в България и нямам предложен сервиз.
Ще бъда благодарен ако някой ме насочи към такъв сервиз в София.
[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Питане за сервиз на видеостабилизатори
Автор: kiten   
Дата:   16-12-20 20:53

Свали му приложението за андроид и там от всички стабилизатори на фейо ще излезе и твоя модел. Казва се feyu ON и е за всички техни стабилизатори.Сваля се от гугъл плей. Свързването е с блутуд и вайфай. На гопрото ти също трябва да включен блутуда и двете устройства да си правят връзка чрез тази андроид програма. След като свалиш приложението то сваля от сайта им най-новия ъпдейт и рестартираш гимбала и трябва да си дойдат нещата на място. С това приложение можеш напълно да командваш гимбала и да му задаваш различни настройки има и конкретни уроци за настройки и работа за всички модели и всичко чрез това с тази програча и с телефона. Възможно е и затова да ти гасни дисплея, защото не намира приложението. Понеже не си дал конкретно модел предполагам става въпрос за WG2X или G5

Отговори на това съобщение
 Re: Питане за сервиз на видеостабилизатори
Автор: crownmaker   
Дата:   17-12-20 08:07

Благодаря!Ще го пробвам и ще споделя.

Отговори на това съобщение
 Re: Питане за сервиз на видеостабилизатори
Автор: baron_barbaron   
Дата:   17-12-20 10:21

Ако проблема е хардуерен, аз може и да мога да помогна.

Купих няколко гимбъла с дефекти от ибей. Успях да съживя 3 от 4 един от които е Feiyu. Този който не успях e YI и има същия сериен проблем, какъвто има и DJI Mavik Mini. Не е невъзможно и той да се оправи, просто не си струва. Но GoPro и Feyiyu не се разбират. Поне аз не успях да ги здвоя. GoPro-то ми е 7 black, (fw version 1.90) вижда гимбъла, PAIR-инга е неуспешен.

kiten G5 няма дисплей, моя е точно такъв. Линка към gopro е съвсем възможно да не заработи. Заради фърмуерите на GoPro, не на Feiyu. Иначе за приложението съм съглаасен. Наистина е добре направено и позволява много прилични настройки и управление в реално време.

Отговори на това съобщение
 Re: Питане за сервиз на видеостабилизатори
Автор: crownmaker   
Дата:   17-12-20 14:07

1.kiten За съжаление с ъпдейтите нищо не се получи.
2.baron_barbaron При мен се сдвояват без проблем,разпознават си модела и т.н.,мога да управлявам гимбъла от телефона,но това е неудобно.Проблема е в дисплея на Фейю-то,който е умрял и не мога да си задавам режимите.Дали пък не му е изгоряла подсветката само,защото работи?Ако искаш ми прати телефона си на ЛС да се разберем ако можеш да помогнеш.
Благодаря!

Отговори на това съобщение
 Re: Питане за сервиз на видеостабилизатори
Автор: baron_barbaron   
Дата:   17-12-20 15:18

crownmaker имаш ЛС

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »