Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Да ви имам сайта...
Автор: Photan   
Дата:   04-12-20 23:15

Качвам снимка и тя се появява ДВА пъти, но след като съм я качил в Нови предложения... Качила се е тази без опциите, които съм дал на първата, оригиналната. Трия я от профила и ВОАЛА - нямам право да качвам другата още два дни.
Евала на уеб разработчиците ви!

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви имам сайта...
Автор: Photan   
Дата:   04-12-20 23:25

Дано не работят и с банкови софтуерни решения, че ще я втасаме!

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви имам сайта...
Автор: Djoro   
Дата:   05-12-20 08:31

И при мен е същото, писах на администацята:
От доста време при качване от мен снимка на моята страница във Форумчmа, спазвайки всичи правила, на страницата ми се качва и вузуализира едновременно същата снимка в два броя, като се налага да трия едната. Тази вечер качих една снимка „Море”, показаха се два броя. Изтрих едната, но пък станаха три броя.., докато при всяко труене станаха 5 броя една и съща снимки, оставих ги така на страницата ми. Не е много неприятно, но си замечтах предКоледно така да става с банкнотите в портфейла ми. Поздрави!

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви имам сайта...
Автор: CDman   
Дата:   05-12-20 11:28

Качих една - една се появи. Изтрих я, изтри се. До тук добре.

Реших да я кача пак (имам право на 2, веднага) но не мога.

Не ми дава грешка, но не качва и файл.

Излязох от профила, влязох и чак тогава успях да я кача.

Вин7. Хром.

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви имам сайта...
Автор: andiay   
Дата:   05-12-20 14:08

Да, доста отдавна имах същия проблем.
Установих, че това се случва, когато кача снимка, после я отворя да я разгледам и се върна на страницата на профила си от браузъра.
За себе си реших този проблем така - качвам снимка, отварям я, но след това се връшам не от браузъра, а като използвам отметката Моят профил.
Вече нямам тези ядове.
Също съм с Уин7 и Хром.

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви имам сайта...
Автор: nyamago   
Дата:   05-12-20 14:15

Добре е да науча, че не се случва само на мене.

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви имам сайта...
Автор: Slivenski   
Дата:   06-12-20 17:00

Това с триенето и качването е от много отдавна. Дори го пише в правилата май, ако не се лъжа - ако качиш снимка в албумите и я изтриеш, тя все още се брои за квотата, която имаш.

[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви имам сайта...
Автор: da.fo   
Дата:   06-12-20 17:17

Не качваш снимки - нямаш проблем ;) - (Малко изменена фразата на Сталин ;) )


Отговори на това съобщение
 Re: Да ви имам сайта...
Автор: andiay   
Дата:   06-12-20 17:36

Тук не става въпрос за подобен казус.
Проблема е в дублирането на снимки, когато след качване и преглеждане се върнеш в профила си със стрелкичката от браузъра си.
Не знам колегите, които са се сблъсквали с този проблем с какъв браузър са, само един каза. Може би проблема не е в сайта, а в комуникацията му с Хром, не знам. Но този проблем се появи след направените промени в сайта.
Аз споделих как за себе си съм го решил този проблем, връщам се в профила си от бутона моят профил и нямам вече ядове.


Отговори на това съобщение
 Re: Да ви имам сайта...
Автор: avo   
Дата:   06-12-20 22:25

Ще ползвам чуждата тема, дано някой от админите я чете, отдавна много ме дразни, че като разглеждам снимки на някой автор, отварям още група снимки надолу по страницата, някои от тях цъквам да разгледам, връщам се с бек, и пак, и пак, и около петата-шестата разгледана в пълен размер бек-ът ме връща най-накрая на снимките в профила му, а не там, където съм бил, и ако това е 100 снимки нагоре следва едно голямо цъкане докато стигна пак до там, докъдето съм разгледал. Дано стана ясно :)

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви имам сайта...
Автор: CDman   
Дата:   07-12-20 08:25

^^
Аз решавам този проблем така (с Хром):

Стигам до снимката, десен бутон на тъмбнейла и давам "отвори в нов раздел" Разглеждам си я там, после затварям раздела и продължавам надолу в стария раздел.

Дано да съм го обяснил ясно.[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви имам сайта...
Автор: asahi   
Дата:   07-12-20 09:40

Като не сте се чипирали така ще е.

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви имам сайта...
Автор: mitpis   
Дата:   07-12-20 09:40

Относно това което е писал avo те отказва да разглеждаш други снимки на конкретния автор, не е зле да се оправи и това с мултиплицирането на снимките, аз внимавам като трия излишните, каво съм изтрил.

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви имам сайта...
Автор: Photan   
Дата:   08-12-20 14:07

@Slivenski Това ясно. Въпросът е, че ако не внимаваш, се качва не тази снимка, която си описал, а фантомен "клонинг" взел се неизвестно откъде.



Публикацията е редактирана (08-12-20 14:10)

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви имам сайта...
Автор: avo   
Дата:   08-12-20 21:45

CDman, Съвсем ясно го обясни, но защо е нужно да се прави това вместо просто сайтът да работи нормално без бъгове.



Публикацията е редактирана (08-12-20 21:46)

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви имам сайта...
Автор: CDman   
Дата:   09-12-20 08:43

Сигурно ще прозвучи грубо, но без пари - толкова.

Много пъти админите са споменавали, че всичко е на мускули.
Не вярвам нещата да са се променили.

Като бивш програмист знам, че вземеш ли да базикаш и допълваш работеща програма , то тя от работеща става неработеща. Предполагам същото е и за сайтовете.

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви имам сайта...
Автор: mitpis   
Дата:   09-12-20 09:33

CDman за 2 минути буквално намерих в гугъл алгоритъм за извличане на елемент от масив и връщане на текущата позиция на елемента в позицията на масива в положението преди извличане на елемента, обаче за C++, предполагам че ако се понапъна ще намеря и за javascript, обаче и аз не се занимавам вече с програмиране, а и не трябва да вися толкова на компютър заради окото- имам отлепване на стъкловидното тяло, пък и никога не съм бил добър програмист така че нямам думата, само вметнах.
Да всичко струва пари за съжаление[smilie11]



Публикацията е редактирана (09-12-20 09:45)

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви имам сайта...
Автор: Djoro   
Дата:   10-12-20 08:14

Въпрос:
Само при мен ли не работи опцията „повече коментари”, невъзможност да ги рагледам и прочта под чуждите снимки?



Публикацията е редактирана (10-12-20 08:34)

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви имам сайта...
Автор: CDman   
Дата:   16-12-20 08:26

^^
Вече работи. [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви имам сайта...
Автор: sirkhann   
Дата:   17-12-20 19:29

Леле, базарът лети! Евала, хора! [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви имам сайта...
Автор: Djoro   
Дата:   23-12-20 10:22

Ползвам тази тема, за да се обърна към Вас съфорумци, да ми дадете съвет как да избегна моя проблем с качванео на нови снимки, качвам една снимка, а се визуализират три еднакви същите снимки, като две от тях са с непопълнени графи. Изтривам двете от тях, но стават сега пък пет дублрани еднакви снимки! За добър и ефектен съвет, обещавам награда...
Предварително БЛАГОДАРЯ!
п.п.Преди време се обърнах към администрацията на сайта с молба за решаване на същия този мой проблем, търпеливо чакам, но и Вие помагайте!

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви имам сайта...
Автор: шдфдшд   
Дата:   23-12-20 11:57

...админите отвръщат на удара!....[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Да ви имам сайта...
Автор: CaptureTheMoment   
Дата:   23-12-20 12:46

Здравейте, да се включа и аз със забелязани неща от мен преди време за мои кадри, които влизаха в "Избрано" не получавах обичайното известие, а от преди дни забелязах за снимка от профила ми, която получи нужните 7 гласа, но не влезе в "Избрано", не че ми е приоритет или нещо адски важно това да стане. Просто видях темата с "бъгове" и реших да споделя, за да видя има ли го това и при другиго.[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви имам сайта...
Автор: CDman   
Дата:   23-12-20 13:54

Не пускат в ИЗБРАНО ако модела е без маска [smilie5]

Майтап [beer]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »