Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Има ли нови правила за броя снимки,които можем да качим?
Автор: ombre   
Дата:   12-06-20 10:23

Повода за темата е,че до колкото зная,има ограничение от 2 кадъра да се качват за 5 дни. Сега погледнах раздел "нови предложения"и видях много кадри от Мадара. Вярно,че ме наблегна работа и не съм влизал от няколко дни,но със сигурност нямам толкова дълги периоди от по 5 дни в които да не съм влизал и да има толкова много качени снимки от въпросния автор. Та въпроса ми е,това правило важи ли или нещо аз съм тотална грешка?Петък е....[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли нови правила за броя снимки,които можем да качим?
Автор: philip   
Дата:   12-06-20 12:50

Няма нови правила (доколкото знам), но за месечните и годишни Фотографски теми на ФФ, май няма ограничения.


Отговори на това съобщение
 Re: Има ли нови правила за броя снимки,които можем да качим?
Автор: Raffito   
Дата:   12-06-20 13:37

максимум 20 снимки оставащи днес.
(снимките се оразмеряват автоматично до 1920 x 1280 точки)[shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Има ли нови правила за броя снимки,които можем да качим?
Автор: ombre   
Дата:   12-06-20 14:42

Rafi това го знам,но винаги ми изписва,че съм достигнал лимита за 5 дни. Обаче коментара на Филип не се бях сетил за тия конкурси. Както и да е,просто ми стана интересно дали има някаква промяна,чисто като информация,нищо повече. Темата е за триене.

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли нови правила за броя снимки,които можем да качим?
Автор: fragranse   
Дата:   12-06-20 16:10

Петък.


Отговори на това съобщение
 Re: Има ли нови правила за броя снимки,които можем да качим?
Автор: deandimov   
Дата:   12-06-20 20:34

Здравейте.В албум Избрано как попада дадена снимка?Администратор ли трябва да одобри изображението?

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли нови правила за броя снимки,които можем да качим?
Автор: philip   
Дата:   13-06-20 14:19

Как, пише тук .


Отговори на това съобщение
 Re: Има ли нови правила за броя снимки,които можем да качим?
Автор: nyamago   
Дата:   13-06-20 17:14

Обяснението е просто: кадрите на Иван Иванов технически не са в 'Нови предложения', а в годишната тема 'Фотогенични туристически обекти', в която качването е неограничено и не се брои за другите 'състезания с точки'. Има и месечна тема (настоящата е 'Детство мое'), която вероятно е подобно изключение.

Възможна грешка на админ-ите (или бъг в сайта) е, че тези тематични снимки се показват като 'Нови предложения' и заблуждават посетителите. Особено загрижените за 'състезателните' правила с точки.

Бих предложил на стопаните на сайта тези снимки да остават в тематичната си галерия и да не се смесват с 'Нови предложения'.
- - -

N.B. Аз самият качвам там и съм го забелязал отдавна, но си позволявам по една снимка през няколко дни, а този автор е изпразнил наведнъж цяла карта памет. Не е забранено, та не го съдете.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »