Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 За личните съобщения ?
Автор: kiten   
Дата:   24-01-20 22:51

Защо личните съобщения не могат да се прочетат до край? Като това:

Фото Форум Админ - Admin (1)
Здравейте,
Фото Форум и Photoworld.bg ви канят да се включите в Конкурса на тема: "Ч..
и нататък не мога да го прочета.. пробвах с различни браузъри и друга акробатика и това само ми излиза нищо в повече.
В мен ли е грешката бъркам ли и не знам как да цъкна да го прочета докрая ???[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: За личните съобщения ?
Автор: nimi   
Дата:   24-01-20 22:54

Не е в теб грешката. До сега и аз да отворя това съобщение. Вместо дас е отвори се връща в екрана със съобщенията.

Отговори на това съобщение
 Re: За личните съобщения ?
Автор: guciguci   
Дата:   25-01-20 09:24

А само при ме ли е проблемът,че не виждам последните постове в темите във форума? Пише ,че има постове от тази сутрин,а последните,които виждам са от снощи в 20 часа. Сякаш втората страница я няма.



Публикацията е редактирана (25-01-20 09:26)

Отговори на това съобщение
 Re: За личните съобщения ?
Автор: Admin   
Дата:   25-01-20 18:06

Здравейте kiten,

може ли да ни изпратите снимка на екрана, на site@photo-forum.net на това, което се вижда?

Благодарим предварително.

Отговори на това съобщение
 Re: За личните съобщения ?
Автор: fotocolor   
Дата:   30-01-20 10:30

До Админ....получавам съобщение или искам да напиша.ПИша го и като дам "изпрати" до там.Не се изпраща.

Отговори на това съобщение
 Re: За личните съобщения ?
Автор: golded   
Дата:   30-01-20 13:56

Жълтото правоъгълниче, което което информира за налично съобщение
понякога не се появява. Трябва непрекъснато да си следя пощата!

Отговори на това съобщение
 Re: За личните съобщения ?
Автор: asahi   
Дата:   31-01-20 00:08

Конспиративно предположение: Някой ти е хакнал профила и чете ЛС-тата преди теб.

Отговори на това съобщение
 Re: За личните съобщения ?
Автор: Джъмбо   
Дата:   31-01-20 09:02

аз нямам проблем с личните, получавам си и на мейла известие, а и за щастие не съм в спам листата явно [cool] [cool] [cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: За личните съобщения ?
Автор: CDman   
Дата:   31-01-20 09:20

Конспиративно предположение: Някой ти е хакнал профила и чете ЛС-тата преди теб.[smilie5]

И си гласува от негово име за снимките [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: За личните съобщения ?
Автор: kiten   
Дата:   31-01-20 10:38

Admin вече всичко се чете.

Отговори на това съобщение
 Re: За личните съобщения ?
Автор: BorislavKostov   
Дата:   04-02-20 16:37

А не е ли добра идея да има и нотификация, че изпратеното съобщение е прочетено от адресата?

Отговори на това съобщение
 Re: За личните съобщения ?
Автор: Admin   
Дата:   05-02-20 13:16

BorislavKostov,

Добро предложение.
Добавихме го и ще се появи след няколко дни като функция.


http://93.123.81.155/58144_n.jpg



Поздрави

Отговори на това съобщение
 Re: За личните съобщения ?
Автор: мара   
Дата:   22-02-20 09:21

ТИЯ ДНИ получих лично съобщение от един и установих, че кореспонденцията, която е била оскъдна, но все пак - съществуваща през годините, е ИЗЧЕЗНАЛА с новия интерфейс. и по-точно - НАПЪЛНО е изчезнала моята част, моите реплики!
проверих нататък, отваряйки други лични съобщения - същата работа! има 1-2 от тия, дето проверих - там си седи всичко...или поне, доколкото мога да преценя.
на повечето - моите реплики ЛИПСВАТ.

Отговори на това съобщение
 Re: За личните съобщения ?
Автор: шдфдшд   
Дата:   22-02-20 09:43

...я пробвай и кликни върху някой конкретен разговор ....би трябвало да излезе целият диалог....по-точно , всички разговори с някого , през годините, събрани в едно...при мен е така...



Публикацията е редактирана (22-02-20 09:52)

Отговори на това съобщение
 Re: За личните съобщения ?
Автор: мара   
Дата:   22-02-20 09:58

така е при някои. про повечето от последните - не е.
все едно оня сам си говори на мойте лични [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: За личните съобщения ?
Автор: мара   
Дата:   22-02-20 10:04

значи пробвах на още няколко, по-стари. там седи, ама ми се струва, че пак не всичко. не мога да съм сигурна, естествено, щото не помня.

възможно ли е потребител да си трие личните и изтритото да не се вижда в моята история на съобщенията?!
и ако това е така, редно ли е?

Отговори на това съобщение
 Re: За личните съобщения ?
Автор: шдфдшд   
Дата:   22-02-20 10:12

...я,май си права....промените сигурно ги е правил някой начинаещ или любител....с бюджетна оферта...[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: За личните съобщения ?
Автор: мара   
Дата:   22-02-20 10:42

хубуу де, ама примерно ситуацията в случая е следната [smilie5] - аз си пиша коментари под снимки. най-често изобщо не знам чии са снимките и ако разбера - най-често забравям на мига. понякога запомням, ама не често.
ся получавам от един човечец съобщение, че ме бил блокирал вече и така се бил справил с мене.
присещам се аз, че съм го нареждала под некви снимки и той ми е писал нещо си. вероятно - огорчен. щото аснимките са смотани, но пък с относително висок рейтинг. полека лека се сещам, че и на лични ми беше писал, че бил любител, без претенции, да съм била снизходителна и прочее...ама не помня кво точно беше и решавам да видя.
да видя - ама то няма как...личните ги няма! има само негови некви, но определено не всички.
понеже аз не съм редактирала и трила нищо, чудим се начи кво станА [smilie18]
как така може да се редактират и изтрият от историята ИЗПРАТЕНИ лични съобщения? тед се вика - ти от твойте си ги трий...ама как ше триеш от мойта?

кой сътвори тая дивотия?

Отговори на това съобщение
 Re: За личните съобщения ?
Автор: шдфдшд   
Дата:   22-02-20 10:50

...едва ли ги е трил авторът им...вероятно е някакво софтуеърно недоразумение....дай да те назначаваме за един фотофорумен омбудсман и действай!...[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: За личните съобщения ?
Автор: мара   
Дата:   22-02-20 11:03

ами да ти кажа - не виждам кой друг ше ги трие...[smilie18]
макар че то у финкционалностите на тоя форум има толкова смотани неща, че може безпричинно да обвинявам човека [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: За личните съобщения ?
Автор: nyamago   
Дата:   22-02-20 14:56

Едно възможно обяснение е, че никой не ги трие лично и нарочно, а блокирането може би ги прави невидими?

Аз никога не блокирам за коментари, но по за лични съобщения по далечен споен някога май блокирах някакъв нездрав пациент - и системата ме предупреди 'Вече няма да виждате неговите съобщения'.

Може ли тоя филтър - да не ги виждам аз - да ги тире и за изпращача?[smilie11] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: За личните съобщения ?
Автор: мара   
Дата:   22-02-20 15:04

ами блокирал ме е той - да си пази спокойствието [smilie5]
не аз него.
обаче аз го виждам...но не виждам МОИТЕ СИ СЪОБЩЕНИЯ в диалога. моите ОТ ПРЕДИ. щото нови няма, нале...той ми пише, не аз на него...[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: За личните съобщения ?
Автор: мара   
Дата:   22-02-20 19:50

а, да и още - преди, явно и сега - блокирането е за лични съобщения И за коментари под снимки. непременно и за двете едновремнно. което ми се струва нелепо. това все пак е форум. би трябвало коментари под снимки да не могат да се блокират, освен в изключителен случай и от модератор. също не би трябвало да могат да се трият.
всеки има право да определя сам с кого да общува ЛИЧНО, но щом е метнал стоката на сергията, требе да може да приема и различно от удивителни и хвалби.

Отговори на това съобщение
 Re: За личните съобщения ?
Автор: nyamago   
Дата:   23-02-20 01:12

Народопсихологията в тая общност е толкова комплексна*, че затруднява разработчиците на сайта с невъзможни функционалности за зачитане деликатните потребности на всеки един...[smilie2]


* = комплексарска

.

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: За личните съобщения ?
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   23-02-20 13:11

Преди малко се опитах в една от темите да поставя линк. Познайте, какво се случи? Същото, което и през 2006, когато се регистрирах тук. :)
Отказвам да участвам повече в тоя форум, докато не направите постването на линкове да става като хората! Смешно е.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »