Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Фотопленери 2020
Автор: Pavlov11   
Дата:   23-01-20 15:23

Здравейте колеги,

Нов съм във форума и относително новичък във фотографията като цялo, надявам се да можете да ми помогнете.

Въпросът ми е - къде мога да намеря или да следя за редовни фотопленери - за предпочитане в България или близките околия, защото бюджета за далечни дестинации е ограничен за момента ?

Засичал съм единични оферти през последните няколко месеца (може би една или две) но сега като се разтърся не мога да намеря информация за редовно провеждани такива или нещо планирано за идната пролет например.

Също съм отворен за идеи или предложения за всякакъв друг вид организирани фотопътувания тъй като приятели ми не се интересуват от фотография а предполагам всички са наясно, че това малко или повече променя нещата и не можеш да си позволиш свободата която имаш когато си сам или с други ентусиасти с които разбира се може да обменяте и опит, идеи и т.н. ...

Оценявам всякаква помощ и благодаря предварително [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Фотопленери 2020
Автор: CDman   
Дата:   23-01-20 15:41

Обикновено са лятото. Фотосинтезиса организира такива, но не съм ходил лично.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотопленери 2020
Автор: wlad   
Дата:   23-01-20 16:02

Това е нещо, което и мен ме вълнува и дори мислех да пускам такава тема.
Няма ли опция да се създаде пинната тема, в която да се обявяват подобни мероприятия през година, като тематични фотокурсове, семинари, пленери и подобни, тъй като се организират доста интересни неща, но като че ли не се отразяват достатъчно и се пропускат, или поне аз винаги като търся нещо, вече е минало. [smilie5]
Има нещо подобно в секция - "Медия" - Събития, но засега не е развито достатъчно в тази посока.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотопленери 2020
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   23-01-20 16:50

Фото клуб Осмо изкуство, Фото свят, Фотосинтезис и още много знайни и незнайни организатори на пленери има [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотопленери 2020
Автор: Grimjaur   
Дата:   24-01-20 12:37

Икиндия също организират.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотопленери 2020
Автор: ib   
Дата:   27-01-20 11:31

Фото клуб Осмо изкуство е добро начало: www.8artclub.com
Ето линк за предстоящ фотопланер: http://8artclub.com/na4alo_login_sab_adm_new.php?id_sab1=150


Отговори на това съобщение
 Re: Фотопленери 2020
Автор: papi   
Дата:   27-01-20 13:57

метеора


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »