Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Търся работа като фотограф във Варна
Автор: AdmiralAnimE   
Дата:   12-06-19 17:58

Здравейте.

От около година снимам любителски и искам се развия професионално във фотографията.
Интересът ми е в спортните събития, състезания, диви животни, пейзажи, близък план, звездни тела, недвижими имоти. Сватбите и подобни тържества не ме влекат, но не бих отказал работата.

(Задължително без работа от сорта на "наври се в лицето на туриста и после нахалствай да му продадеш снимката")

От снимките ми ще видите, че имам опит с ралита, регати, някой друг пейзаж, близък план, животно. В останалите жанрове засега имам само добри теоретични познания.
Снимки: https://www.flickr.com/photos/156242901@N07/

Ще се радвам да работя или почасово, или целодневно. Може и като помощник фотограф. Бих предпочел да снимам с моя техника.

Благодаря!


Отговори на това съобщение
 Re: Търся работа като фотограф във Варна
Автор: ruil4o   
Дата:   12-06-19 20:34

хубави снимки, успех!

Отговори на това съобщение
 Re: Търся работа като фотограф във Варна
Автор: Aleksandr   
Дата:   12-06-19 22:47

Дерзай, мечтателю! Аз снимам от 35 години какво ли не, мога да върща добра работа като фотограф, затова в момента съм сезонен сервитьор във Варна!...:)


Отговори на това съобщение
 Re: Търся работа като фотограф във Варна
Автор: Simbon4o   
Дата:   13-06-19 00:09

Добри снимки!
Мисли как да се продаваш сам ;)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »