Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Има ли програмисти за андроид тук?
Автор: Frenchev   
Дата:   03-01-19 19:22

[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли програмисти за андроид тук?
Автор: Frenchev   
Дата:   03-01-19 19:23

Здравейте колеги,

знам че има програмисти сред нас и реших да се допитам първо тук, преди да се обърна към up work.
Търся някой, който да ми напише една малка апликация за андроид, която ще е изцяло за лична употреба и няма да се продава.

Снимам панорами на големи обекти, които в последствие се свързват във виртуални разходки. При всяко снимане маркирам местоположението на заснетите панорами върху план на обекта за да мога после да се ориентирам по-лесно при сглобяването на тура. Проблема е, че не винаги имам на разположение план на обекта на хартия. В такъв случай, правя снимка на плана за евакуация на обекта и с пръст пиша върху снимката цифрички. Ето пример:


http://prikachi.com/images/450/9474450c.jpg




Проблема е, че не става много добре - пръстите са ми дебели, понякога забравям до кой номер съм стигнал и прескачам или пиша един и същи два пъти и т.н.

Трябва ми app, в който да заредя снимка от телефона и да мога с докосване да добавям поредни номера. Идеята е да избегна писането с пръст по екрана и да не стават грешки с дублирани или липсващи номера. Тоест при първото докосване да излиза под пръста ми номер 1, при второ номер 2 и т.н.
За да не стават грешки и да добавям номера неволно, добавянето на номер да става след леко задържане върху екрана.
Това е общо взето. Има ли някой, който да напише подобна апликация за андроид? Колко би струвала услугата?
Също ще се радвам ако можете да ме препратите на някого.

Бирата е от мен!



Публикацията е редактирана (03-01-19 19:24)

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли програмисти за андроид тук?
Автор: localhost   
Дата:   04-01-19 05:02

Виж на freelancer.com и подобните сайтове. Някой индиец ще ти я напише за $50-$100.

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли програмисти за андроид тук?
Автор: Стефан-Г   
Дата:   05-01-19 20:08

Защо пък да си дава парите на някой индиец? Да търси първо в България.

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли програмисти за андроид тук?
Автор: Frenchev   
Дата:   06-01-19 12:58

Точно затова пуснах темата тук. Исках да помогна на някой сънародник. Но явно тук няма андроид разработчици.

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли програмисти за андроид тук?
Автор: illuminations   
Дата:   07-01-19 08:05

Поздравление, че търсиш първо разработване от БГ.

за фрийлансъри, може да попиташ тук:
https://www.facebook.com/groups/greelance.bg/

БГ компания, която ще ти направи професионално нещата:
http://www.droxic.com

но дори малки нагледно идеи, понякога са по-трудоемки, отколкото очакваме, така че може и да ти излезе по-евтино да вземеш "самсунг ноте", и да пишеш със стайлус химикалката (много удобно е за водене на точно подобен тип бележки)

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли програмисти за андроид тук?
Автор: lamerko   
Дата:   07-01-19 08:14

illuminations [smilie24]

Нещата често изгеждат елементарни, но всъщност не са чак толкова. От там ще има и разминаване в очакванията и разходите...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »