Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Къща за снимане в Родопите
Автор: axlastro   
Дата:   10-10-18 21:14

Здравейте, идеята е портретни снимки в Родопите - мъгли, Есен и снимки вътре, будоарни както обичаме да ги определяме. Като цяло търся къща, вила или нещо подобно в леко битов стил, изчистено без мутробарок, който се шири по хотелите и без стандартни легла, радиатори и ПВЦ дограми. Може би някъде около Язовирите. По възможност да не е отрупано с хора разбира се. Благодаря предварително за идеите.

Отговори на това съобщение
 Re: Къща за снимане в Родопите
Автор: kvakioh   
Дата:   10-10-18 22:17

Доспат около Сърница, по-скоро срещу Сърница има нещо подобно. Иначе по Цигов чарк почти сигурно нещо ще се хареса. Има там и една голяма изоставена сграда покрай Батак язовира.



Публикацията е редактирана (10-10-18 22:18)

Отговори на това съобщение
 Re: Къща за снимане в Родопите
Автор: axlastro   
Дата:   11-10-18 15:06

Мерси за идеята. Някой друг, нещо?

Отговори на това съобщение
 Re: Къща за снимане в Родопите
Автор: uri64   
Дата:   11-10-18 15:49

Ми то толкова къщи за гости има в Родопите - аз бих процедирал така - избирам си съответен район от Родопите и след това търся по сайтовете. Преди време съм бил през лятото в с. Загражден, там тогава имаше само две къщи за гости и беше доста автентично, не лъскавини примерно като в Боженци и Лещен. Сега как е не знам. Може би в Ковачевица е останало нещо, макар и там отдавна да са тръгнали да го развалят. Там в този район беше и Делчево.

Отговори на това съобщение
 Re: Къща за снимане в Родопите
Автор: axlastro   
Дата:   11-10-18 16:01

Чудесно, аа като не съм ходил много из Родопите затова питам - идеи за райони, ако някой случайно е бил някъде може да препоръча, иначе е ясно, това и правя. Харесал съм няколко вече, но не пречи още опции да имам.

Отговори на това съобщение
 Re: Къща за снимане в Родопите
Автор: Argo   
Дата:   12-10-18 20:13

Златоград

Отговори на това съобщение
 Re: Къща за снимане в Родопите
Автор: asenvelikov   
Дата:   12-10-18 21:00

Златоград, Широка лъка, момчиловци, Стойките, Лещен, Ковачевица, Долен и сигурно поне още толкова.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »