Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Проблем със видеокамера Sony HRV-Z1E
Автор: Crocodile   
Дата:   25-06-18 00:07

Проблема е следния , камерата записва в HDV формат но не мога да го сваля на компа , когато до дам да го комвертира в DV ..всичко е ок и програмите го разпознават но искам да е в HDV. Записвам на mini DV касета , имам кабел и порт на компа за него ...въпрос на кодеци ли е , на платката на порта , на вид касета или на програма с която да прехвърля видеото ?

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем със видеокамера Sony HRV-Z1E
Автор: Блясък   
Дата:   25-06-18 10:21

Не коМвертирай при преливането на видеото. После

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем със видеокамера Sony HRV-Z1E
Автор: Crocodile   
Дата:   25-06-18 20:59

С коя програма се прехвърля видеото от камерата на компа , трябва ми нещо работещо на 100% , Pawer Direktor 16 може да извади само DV сигнал и то ако е включено комвертирането в камерата , иначе програмата вижда че че устройството е HD камера но пише че формата не е съвместим с i link

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем със видеокамера Sony HRV-Z1E
Автор: Tonidi   
Дата:   26-06-18 14:01

HDVSplit

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем със видеокамера Sony HRV-Z1E
Автор: Crocodile   
Дата:   28-06-18 20:51

Ако някой снима с подобна камера и има желание да помогне , моля да се свърже с мен на Л.С.
Тези касети направо ми разбиха нервите , не мога да извадя HDV и това си е , винаги излиза DV с ниска резолюция.

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем със видеокамера Sony HRV-Z1E
Автор: Crocodile   
Дата:   30-06-18 11:27

Проблема е решен с помоща на Sony vegas и съветите на съфорумец който намерих в базара , иначе благодаря за пореден път на форума за бързата реакция и желанието ви да помогнете ! ! ! [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем със видеокамера Sony HRV-Z1E
Автор: КАНЮВИГЙ   
Дата:   30-06-18 12:14

Проблема ти беше софтуерен, просто нямаш опит със сваляне на касети, понякога различните операционни системи като версии и програми за сваляне правят проблеми. Вегас е много опростена и приятна програма.

Поздрави!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »