Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Проблем с Canon EOS 350D
Автор: Aranea   
Дата:   27-09-17 13:20

Здравейте! Ще бъда благодарна за мнението ви по един проблем.

При снимане, гривната за увеличаване не може да се движи независимо от тази за фокус и съответно снимките не са фокусирани. Проблемът не възниква при по-близки обекти, но при снимане на пейзажи и портрети - да. В момента не ми е възможно да посетя сервиз поради натоварено работно време.

Благодаря предварително!

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с Canon EOS 350D
Автор: Pavlov   
Дата:   27-09-17 13:59

Проблемът е от обектива, а не от тялото.
Щом ви е толкова натоварено, че не можете да посетите сервиз - посетете някой онлайн магазин, или базара, и си купете нов [smile] . И без това най-вероятно ремонтът му няма да е финансово оправдан.

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с Canon EOS 350D
Автор: cameraman   
Дата:   27-09-17 16:02

Няма електрически уред, конструиран и произведен за толкова дълга експлоатация. Това тяло е промотирано в далечната 20th August 2003 300d, и 350 d 2005. Как е есплоатирано няма значение. С него можете да поставите началото на музей на цифровата фотография. Капачката, която продаваха завита на това тяло( китакът без стабилизация) върви в базара около 40-60 лева.



Публикацията е редактирана (27-09-17 16:04)

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с Canon EOS 350D
Автор: NORMAN-KUK   
Дата:   27-09-17 16:40

Не знаех, че има все още живи канони 350Д.

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с Canon EOS 350D
Автор: BirdOfPray   
Дата:   27-09-17 16:41

Здравейте, В кой град се намира обектива и фотоапарата. Може някой да помогне..!

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с Canon EOS 350D
Автор: Aranea   
Дата:   27-09-17 16:42

Благодаря ви!
Да,най-вероятно проблемът е в обектива. Поради някаква причина засича някъде и не се прибира изцяло. Близък обект снима перфектно и чисто. Но не и далечен. Аз съм обикновен любител и тази камера ми върши чудесна работа. Не ми е създавала никакви проблеми до този момент, дори си помислих, че може би съм натиснала нещо по настойките без да искам.

Живея в София. Препоръчаха ми ммагазин за фото техника, в който извършват и диагностика. Ще се опитам да се освободя тези дни.
Благодаря! Хубава вечер! ;)



Публикацията е редактирана (27-09-17 16:49)

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с Canon EOS 350D
Автор: nsirakov   
Дата:   27-09-17 17:05

NORMAN-KUK написа:

> Не знаех, че има все още живи
> канони 350Д.

моят е на 250к кадъра и снима все още безпроблемно

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с Canon EOS 350D
Автор: georgioiv   
Дата:   28-09-17 09:16

Че какво му е на апарата, задължително ли трябва да се купува нов с нужда и без... Ако беше във Варна можех да погледна, но в София..

лек оффтопик: Скоро си взех Canon 30D - самото тяло и снимките които прави с тлъстия пиксел, и начина по който щрака тежко затвора, и солидната, фетиш изработка на тялото - до толкова ми доставя удоволствие всичко това, че по-съвременните ми играчки прашасват [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с Canon EOS 350D
Автор: iasen2   
Дата:   28-09-17 11:35

Aranea , вие сериозно ли питате?



Публикацията е редактирана (28-09-17 11:36)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »