Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Сноудония UK
Автор: Mytronix   
Дата:   26-09-17 19:02

Здравейте колеги. Започвам работа в Англия след около десетина дни. Забелязах, че съм на около 60 мили от парка Сноудония. Някой, ако го е посещавал може ли да сподели малко повече. Стори ми се интересна дестинация за пейзажи.

Отговори на това съобщение
 Re: Сноудония UK
Автор: kvakioh   
Дата:   26-09-17 20:20

Това е най-приятният парк на север и като цяло в Уелс. Бях там преди 3 седмици, за няколко дни, чудесен е. Див, за разлика от Peak District , Lake District. Дефакто всичко е интересно по брега, по ръба.
Barmouth с моста и влизането в града, пристанището, плажа, Aberdyfi, от вътрешността Blaenau, и всичко покрай езерата вътре в самия парк. ДА се внимава с карането и отбивките, защото бързичко се движат колите а отбивките, макар че ги има доста са направени странно за да се излезе встрани от пътя.
На север от парка, извън, задължително в Bangor, Llandudno с бреговата ивица (плаща се), Holyhead островът-също, обикаля се и по целият му бряг няма да стигне 1 ден само за снимане там. Като цяло Уелс е отлична дестинация за пейзажи и т.н.
Задължително як статив, добри обувки, дрехи, че духа доста.
Има и малки фермерски магазинчета, откъдето може да се купят наденици, месо, разни сладка и т.н. на добри цени и са много качествени, чисти и вкусни. ДА се носят винаги по много и достатъчно кеш и още повече монети за паркинги и други разни входове с бариери и т.н. почти всички от паркингите, дори в най-затънтеното място се плащат, не е препоръчително ако се оставя кола за повече от 10 мин да се избягва плащането.
Без кола- трудно, само до Barmouth с влак, с кола има доста места както казах за спиране.
Успех в работата, едно такова пътуване си струва и някакви средства.

Отговори на това съобщение
 Re: Сноудония UK
Автор: Mytronix   
Дата:   27-09-17 12:15

Благодаря за изчерпателната информация! [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Сноудония UK
Автор: kvakioh   
Дата:   27-09-17 12:17

Зa Peak district, Lake district и някои други- още по-подробна мога да дам.

Отговори на това съобщение
 Re: Сноудония UK
Автор: Mytronix   
Дата:   27-09-17 12:32

След време ще питам и за тях. Да почна работа и да посетя на първо време Сноудония. [shtrak] Имам налична кола за там, екипировка и някоя друга монета за харчене [smilie21]



Публикацията е редактирана (27-09-17 12:34)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »