Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Полезни съвети за подбиране на фотомодели
Автор: KamenG   
Дата:   11-08-17 22:30

Бих желал да подхвана нова тема за да не се губи фокуса. Както споменах в другата ми тема ("Безопасност в София"), аз бих желал да снимам с местни фотомодели из града когато посетя София другия месец. Бях насочен към Фейсбук група, където да се свържа с потенциални кандидати. Не са ми известни други източници. Въпроса ми е какви са опциите в това отношение (става дума за платен ангажимент). Ще се радвам да споделите вашите впечатления в това отношение.

Камен


Отговори на това съобщение
 Re: Полезни съвети за подбиране на фотомодели
Автор: bg2014   
Дата:   13-08-17 09:38

ЕТО:
В БГ е лесно с моделите.

Отговори на това съобщение
 Re: Полезни съвети за подбиране на фотомодели
Автор: KamenG   
Дата:   14-08-17 04:48

Благодаря за сведението. Аз, разбира се, бях търсил, но информацията тук, във форума, е много стара (поне 3 години) и много размита. Щеше ми се да чуя отзиви от хора, които постоянно работят с модели. Предимно информация като: сериозността на моделите в зависимост от къде са осигурени; какво може да се очаква при ангажирането, общоприети правила на взаимодействие, и т.н. Може би прекалено много очаквам, няма проблеми - ще се ориентирам.

Камен



Публикацията е редактирана (14-08-17 19:41)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »