Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Аналогови обективи за Canon- Мнения и съвети
Автор: daripapi   
Дата:   26-06-17 16:17

Привет!
Снимам с Canon 6D и бих искала да си взема 1 (а може и 2) аналогови обектива,просто съм любопитна да пробвам нещо различно...
Моля, дайте ми малко насока и примери...търся нещо по-достъпно, около 100-150лв.

Отговори на това съобщение
 Re: Аналогови обективи за Canon- Мнения и съвети
Автор: lamerko   
Дата:   26-06-17 16:24

Какво значи "аналогови обектива"? Ако имаш предвид старите ръчни стъкла - 6д е малко неподходящ, понеже огледалото му е мааалко по-голямо от ова на 5д например и шанса задния елемент да опре в него е голям. Преди да купиш нещо, добре се информирай дали ще стане при теб, че да не сменяш огледало, което ще ти излезе по-скъо от и от обективчето :)

Отговори на това съобщение
 Re: Аналогови обективи за Canon- Мнения и съвети
Автор: daripapi   
Дата:   26-06-17 17:04

Не съм информирана по темата, за това искам мнение дали има подходящ за мен... благодаря за инфото [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Аналогови обективи за Canon- Мнения и съвети
Автор: kvakioh   
Дата:   26-06-17 17:18

Има от разни марки обективи автофокусни, които пасват доста добре на 6Д. Пример за това е Cosina/Vivitar 100/3.5 макро. Лек, удобен, готина оптика, автофокус. Отличен за макро, за портети и т.н. 200лв струва поне обаче.
По-старите обективи автофокусни за 6Д няма да са толкова добре като краен резултат.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »