Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Какво става със стрийт фотографията ? Пълно затишие 4 години, никакви отзиви .
Автор: tornado.66   
Дата:   13-04-17 15:48

Няма ли кандидати за стрийт фотогрофия ?

Отговори на това съобщение
 Re: Какво става със стрийт фотографията ? Пълно затишие 4 години, никакви отзиви .
Автор: tornado.66   
Дата:   13-04-17 15:53

От стрийт - улица.

Отговори на това съобщение
 Re: Какво става със стрийт фотографията ? Пълно затишие 4 години, никакви отзиви .
Автор: my.point.of.view   
Дата:   13-04-17 16:57

Какво имаш предвид?

Отговори на това съобщение
 Re: Какво става със стрийт фотографията ? Пълно затишие 4 години, никакви отзиви .
Автор: sayman   
Дата:   13-04-17 17:16

Тази тема започва като някакъв странен чат с неясен въпрос.
Какво значи кандидати и за къде кандидати? Аз примерно не съм спирал да снимам ... просто не източвам картата си тук.

Отговори на това съобщение
 Re: Какво става със стрийт фотографията ? Пълно затишие 4 години, никакви отзиви .
Автор: iliyanb   
Дата:   13-04-17 17:38

Торнадо, ако кандидатстваш дай да видим нещо твое, да знаем дали да си губим времето да показваме наше[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво става със стрийт фотографията ? Пълно затишие 4 години, никакви отзиви .
Автор: tornado.66   
Дата:   14-04-17 10:14

Тръгваш по улиците и снимаш

Какво ти пречи

Отговори на това съобщение
 Re: Какво става със стрийт фотографията ? Пълно затишие 4 години, никакви отзиви .
Автор: roburt48   
Дата:   14-04-17 10:32

И аз снимам само по улиците, но тази тема нещо не я улавям [smilie8]... Какво конкретно имаш предвид ??

Отговори на това съобщение
 Re: Какво става със стрийт фотографията ? Пълно затишие 4 години, никакви отзиви .
Автор: dekov   
Дата:   14-04-17 11:28

Скоро ще бъде забранена [smilie3] [smilie3] [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво става със стрийт фотографията ? Пълно затишие 4 години, никакви отзиви .
Автор: Yonko_Rusev   
Дата:   14-04-17 11:32

...и то със Закон....[smilie3] [smilie3] [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво става със стрийт фотографията ? Пълно затишие 4 години, никакви отзиви .
Автор: nyamago   
Дата:   14-04-17 13:13

Аааа... то било Петък! [smile]

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво става със стрийт фотографията ? Пълно затишие 4 години, никакви отзиви .
Автор: Jk.freeman   
Дата:   14-04-17 13:20

dekov, Yonko_Rusev, може да ви се иска, ама няма да ви угрее...

Торнадо, пък ти кво искаш да кажеш с тая тема, май само ти си знаеш.[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво става със стрийт фотографията ? Пълно затишие 4 години, никакви отзиви .
Автор: dekov   
Дата:   14-04-17 15:56

Ловът на Покемони я измести[smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Какво става със стрийт фотографията ? Пълно затишие 4 години, никакви отзиви .
Автор: InnerSelf   
Дата:   15-04-17 08:19

Как какво стана със стрийт фотографията? Развива се в много добра посока - виждаш човек на улицата и бам, снимка. След малко следващия - изстрел!
И ето така всеки отрязява състоянието на улицата и неговите обитатели. Следва обработка в черно и бяло, кларити на 100, контраст на 100 и леко хайлайтс надолу, шадоус леко нагоре. При нужда - винтериране. Това е.

Отговори на това съобщение
 Re: Какво става със стрийт фотографията ? Пълно затишие 4 години, никакви отзиви .
Автор: Борислав_Ковачев   
Дата:   15-04-17 12:58

Не ловът на мацки в едни и същи пози и пресатурирани пейзажи я измести.Много надежди за забраната на уличната фотография и репортажът има...:)

Отговори на това съобщение
 Re: Какво става със стрийт фотографията ? Пълно затишие 4 години, никакви отзиви .
Автор: dtangelov   
Дата:   15-04-17 14:26

Вече не е модерна.
Няма разголени порцеланови моделки.
Няма мазни бокета (не можеш да разбереш на улицата ли е снимано най-малко и ФФ е по скоро пречка).
Може да направиш шедьовър и с телефон.
Направо да се чудиш как още не са я забранили [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво става със стрийт фотографията ? Пълно затишие 4 години, никакви отзиви .
Автор: Don_Diego   
Дата:   15-04-17 15:16

тъмата е заразна... очевидно.

по безсъдържателна тема не бях чел тук... а конкуренцията е убийствена...

И аз като iliyanb бях тръгнал да питам автора на това словесно безсмислие да даде пример, било в темата, било в профила си... ама току виж ме застрелял с отговор подобен на този от 14.04.07 10:14

Все едно чета разказ на Даниил Хармс [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво става със стрийт фотографията ? Пълно затишие 4 години, никакви отзиви .
Автор: 798099   
Дата:   15-04-17 16:43

Jk.freeman написа:

> dekov, Yonko_Rusev, може да ви се иска, ама
> няма да ви угрее...
>
> Торнадо, пък ти кво искаш да кажеш
> с тая тема, май само ти си
> знаеш.[smilie21]

Огрее е правилният правопис. Уважавайте езика си, моля!

Отговори на това съобщение
 Re: Какво става със стрийт фотографията ? Пълно затишие 4 години, никакви отзиви .
Автор: Jk.freeman   
Дата:   15-04-17 18:04

798099 [smilie24] благодаря за поправката. Дори че съм бързал, когато съм писал не е извинение. [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво става със стрийт фотографията ? Пълно затишие 4 години, никакви отзиви .
Автор: НощенВятър   
Дата:   18-04-17 22:10

Как така какво става със стрийт фотографията? Само аз ли виждам "луди" с апарати по улицата и във фейсбук по 100 нови страници за стрийт фотографията?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »