Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Sony Alpha 99 или Sony Alpha 68
Автор: nikste   
Дата:   06-01-17 12:02

Снимам в момента със Sony Alpha 68 и съм много доволен. Но в момента Sony Alpha 99 заедно с обектив Sony 28-75mm F/2.8 SAM е на добра цена. Заслужава ли си да мигрирам към по-големия му брат. Това, което най ме привлича в Sony Alpha 99 е разбира се по-голяма матрица. И все пак какво е вашето мнение?

Отговори на това съобщение
 Re: Sony Alpha 99 или Sony Alpha 68
Автор: hotsnail   
Дата:   07-01-17 00:19

Ами спрямо А68 единственото предимство ще е дефокуса. Демек ако снимаш портрети и подобни неща. За тая цел ти трябва обектив от типа на 85/1.4 или 135/1.8. Иначе А68 или по-добре големия батко А77м2 са по-бързи, по-хубава система за фокус имат, сензорите им са ново поколение (2-3 поколения по-нови) и шума е сходен. Ако имаш хубав (скъп) твърд обектив на А99 ще вади малко по-добър детайл от А68 на пейзажи.....А99 мисля че има 14 битов РОУ в някои редки ситуации като пейзажни снимки и това е някакво предимство, ама не е болка за умиране.

Отговори на това съобщение
 Re: Sony Alpha 99 или Sony Alpha 68
Автор: petrov88   
Дата:   07-01-17 01:22

Щях да напиша нещо против a- mount, ама верно, защо а99, че и с тоя обектив е на ТАЗИ цена? Това би ме замислило в някаква степен



Публикацията е редактирана (07-01-17 01:35)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »