Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 brosbg.com
Автор: vanderlei   
Дата:   15-12-16 19:54

Здравейте,някой купувал ли си е техника от този сайт brosbg.com
Харесах си един модел камера,която е на доста по добра цена от тази в другите сайтове(Фотопавилион и Фотосинтезис),но малко ме притеснява,че искат 30% от цената първоначално,а и не знам дали са коректни с гаранцията ако не дай си боже стане нещо.
Благодаря предварително ако някой си е купувал техника от тях и ми отговори!

Отговори на това съобщение
 Re: brosbg.com
Автор: Simbon4o   
Дата:   15-12-16 20:20

Teма по въпроса
От познати съм чувал само лоши неща за тях.

ПС наскоро се опитаха да ми продадат д750 за гаранционен, но гаранционната карта беше Полска с допълнение подпечатано с бросбг печат... Можеби е същото като емаг.



Публикацията е редактирана (15-12-16 20:23)

Отговори на това съобщение
 Re: brosbg.com
Автор: vanderlei   
Дата:   15-12-16 22:13

Благодаря за отговора,повече ме притеснява начина на плащане,разбира се и гаранцията е супер важна,но за камерата която избрах ми искат капаро което излиза около 1500лв.Купувал съм от други места като техносторебг и там си плащам като отида да си взема камерата

Отговори на това съобщение
 Re: brosbg.com
Автор: vkk1   
Дата:   15-12-16 22:43

какво ли да кажат европейците и американците, които плащат за всичко предварително ...

Отговори на това съобщение
 Re: brosbg.com
Автор: vanderlei   
Дата:   15-12-16 23:04

Ами не знам,питай ги

Отговори на това съобщение
 Re: brosbg.com
Автор: Synthy   
Дата:   16-12-16 08:35

Не се занимавай с тези. По-добре си я купи от ибей, отколкото от бросбг.

Отговори на това съобщение
 Re: brosbg.com
Автор: GhostBuster   
Дата:   16-12-16 09:19

Аз съм пазарувал от тях и досега не съм имал никакви проблеми. Но не онлайн, а директно от офиса им в София.

Отговори на това съобщение
 Re: brosbg.com
Автор: aceontheriver   
Дата:   16-12-16 11:12

Аз си купих телефон от тях но не съм имал нужда от гаранция. От приятел знам че ако нещо се счупи(примерно Самсунг телефонче) не ти го водят в сервиз на самсунг а в техен. До колко е вярно не знам, но не очаквай кой знае каква гаранция.

Отговори на това съобщение
 Re: brosbg.com
Автор: guciguci   
Дата:   16-12-16 11:28

Ако решиш после да го продаваш. Защо въобще купувате от такива фирми? Те си внасят сами техниката и всичко после опитват да ремонтират в техни сервизи. Аз не бих го направеил.


http://alfa.kachi-snimka.info/images-2013/cqs1481880477p.jpg




Публикацията е редактирана (16-12-16 11:29)

Отговори на това съобщение
 Re: brosbg.com
Автор: vanderlei   
Дата:   16-12-16 15:01

цената на модела който съм избрал е много добра,с 700лв по ниска от фотопавилиона,в други сайтове все още е няма защото е нов модел а ми трябва защото си продадох моята Има я в Румъния на същата цена като в бросбг но ми се струва че и там не мога да разчитам много на гаранцията,проверих и в ибей там е по скъпа.Така че мисля да я взема от бросбг,звънях им нямат я в наличност и се разбрахме да отида до Ямбол в магазина им,понеже съм от Варна да внеса 30% капаро от цената и след около месец би трябвало да пристигне.Силно се надявам да не допирам до гаранция,благодаря за мненията.

Отговори на това съобщение
 Re: brosbg.com
Автор: Synthy   
Дата:   16-12-16 15:02

Коя е тази извънземна камера, която я има само в бросбг?

Отговори на това съобщение
 Re: brosbg.com
Автор: ipolit   
Дата:   16-12-16 17:42

Купувал съм доста телефони от тях и с една Нокия преди 5 години имахме проблем - дигитайзерът се отлепи. Подмениха телефона с нов. Новият даде същия проблем и имаше разправии, но и него подмениха. Според мен вината не беше в телефона, а в мацката, която носеше телефона в задния си джоб и сядаше по него, ама хората спазиха гаранцията.

Отговори на това съобщение
 Re: brosbg.com
Автор: Simbon4o   
Дата:   16-12-16 18:09

Всеки сам си преценява къде да си даде парите и колко му се рискува [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: brosbg.com
Автор: vanderlei   
Дата:   16-12-16 18:11

Panasonic AG-UX90 4K/HD Professional Camcorder Не е извънземна даже не висок клас,но излезе на последното изложение NAB 2016 и я няма все още

Отговори на това съобщение
 Re: brosbg.com
Автор: guciguci   
Дата:   16-12-16 18:26

700 лева по-евтин? Малко ме съмнява. Да не стане така,да дадеш капарото и като пристигне камерата,да кажат,че доларът това,доларът онова и цената се е вдигнала. Чети договорите,които подписваш,да не пише някъде,че фирмата си запазва правото на промяна в цената. Лично аз никога не бих дал такъв огвомен процент капаро. Това си е една трета от цената.

Отговори на това съобщение
 Re: brosbg.com
Автор: ruseviva   
Дата:   19-12-17 14:33

Я да я повдигнем тази тема. И аз искам да си купувам обектив от въпросният магазин, но чета доста негативни мнения. Не е кой знае колко голяма разликата с павилиона, около 40 лв, но все пак са си пари, а и в павилиона го няма наличен въпсосния 50mm.
[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: brosbg.com
Автор: glndrk   
Дата:   19-12-17 14:55

Може да е по евтина щото е спестено ДДС примерно :)

Отговори на това съобщение
 Re: brosbg.com
Автор: glndrk   
Дата:   19-12-17 14:57

Ако искаш евтино вземи го от някъде втора ръка...

Отговори на това съобщение
 Re: brosbg.com
Автор: burningice   
Дата:   19-12-17 16:31

Имал съм проблеми с гаранцията , която дават. На практика нямаше гаранция.

Отговори на това съобщение
 Re: brosbg.com
Автор: orkwideo   
Дата:   20-12-17 06:06

айде един философ, ддс-то е спестено [smilie10] , като сте толкова информирани обадете ги в икономическа полиция, да ги арестуват

Отговори на това съобщение
 Re: brosbg.com
Автор: penco   
Дата:   20-12-17 09:38

Когато търсех преди време нещо, се оказаха с най добра цена, 2 пъти съм купувал от там. Не знам какво се дъвче, че те били некоректни, емаг били некоректни... Може и да съм голям късметлия, много неща съм купувал от разни платформи, в зависимост от цените им... Без конкретни предпочитания.

Отговори на това съобщение
 Re: brosbg.com
Автор: hotsnail   
Дата:   21-12-17 09:51

В общи линии без гаранция е това дето продават. Ако има проблем с много разправия има шанс да го подменят. Ама ако си по-кротък човек гориш. Просто ще те направят на луд.

Сервиз нямат. Има един глупак дето седи самотен в празна стая и се води сервиз. Толкова е глупав, че и да му се караш няма да разбере.

Дали за 40 лева си струва всеки си преценява. То зависи и 40 от 140 или от 1400. За второто няма никакъв смисъл.

По-добре дебнете промоция в Амазон или направо Ибей. А освен павилиона има още два или три фото магазина ....50мм обективите не са дефицит пък и втора ръка излизат понякога.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »