Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 И Рут Колева изяде боя заради непозволено снимане
Автор: 5co   
Дата:   01-09-16 23:05

Както разбрахме от предната тема, който вдигне апарат да снима, трябва да яде дървото

Отговори на това съобщение
 Re: И Рут Колева изяде боя заради непозволено снимане
Автор: Nedyalkov   
Дата:   01-09-16 23:36

Станахме за смях и като държава и като нация ....! Щом всеки богат гашник се позволява каквото си поиска...! Докато не се намерят "самотни " стрелци няма да се оправят нещата....!

Отговори на това съобщение
 Re: И Рут Колева изяде боя заради непозволено снимане
Автор: asahi   
Дата:   01-09-16 23:46

Пускай списък.

Отговори на това съобщение
 Re: И Рут Колева изяде боя заради непозволено снимане
Автор: rostoshev   
Дата:   01-09-16 23:49

Ами то и по таливизоро го казха видиш ли някой с апарат на улица, паркинг, площад - бой! Любен Дилов го каза... особено, ако оня с апарата е журналист... Е, за Рут нищо не каза, но сигурно утре пак по таливизоро...

Отговори на това съобщение
 Re: И Рут Колева изяде боя заради непозволено снимане
Автор: GenaDP   
Дата:   01-09-16 23:52

Таз противната няма лошо да я бият и без да носи апарат.

Отговори на това съобщение
 Re: И Рут Колева изяде боя заради непозволено снимане
Автор: petrov88   
Дата:   01-09-16 23:54

На мен пък ми прави впечатление, че Рут Колева е от скандал в скандал замесена...



Публикацията е редактирана (01-09-16 23:56)

Отговори на това съобщение
 Re: И Рут Колева изяде боя заради непозволено снимане
Автор: GenaDP   
Дата:   01-09-16 23:55


На мен пък ми прави впечатление, че Рут Колева е от скандал в скандал замасена...


Най-вероятно щото малко я бият.

Отговори на това съобщение
 Re: И Рут Колева изяде боя заради непозволено снимане
Автор: Simbon4o   
Дата:   02-09-16 00:12

Оф що ми пускате статии от блиЗт... тоя сайт заедно с брадва, секира и тем подобни никой не трябва да ги гледа.

Отговори на това съобщение
 Re: И Рут Колева изяде боя заради непозволено снимане
Автор: camelasign   
Дата:   02-09-16 02:24

баси....всяко навиране на телефон в лицето на някой неприятен ли ще наречем снимане? това са просто битови скандали. нито е фотография, нито е журналистика

Отговори на това съобщение
 Re: И Рут Колева изяде боя заради непозволено снимане
Автор: colorphoto   
Дата:   02-09-16 04:32

Ми прочетете първо от повече източници новината после се изказвайте от последна инстанция.

Да,Рут Колева е станала свидетелка на нагло и грандоманско поведение от страна на опонентите си,които обиждали и България и българите.....

Взела отношение по въпроса,снимала беснеещите и.....била атакувана физически и вербално.

Нищо лошо и грубо не е извършила Рут всъщност - преди време тя записа простотиите на самозабравил се бакшиш - има гражданска позиция момата - похвално!

Пак на паркинг се случва,но този е наказателен - с камери.

Вип-простаците са навсякъде.

А полицията все се чуди какви мерки да вземе като види че бият някого,щото и тя е на акъла на биячите в повечето случаи,пък и Вип-грубияните са по-платежбоспособни.....

И тук във форума даже битуват Стоичковци и пак пишат как е в реда на нещата да бъдат бити хората,в случая и жени!

Админ поне да ги предупреждава.....



Публикацията е редактирана (02-09-16 04:44)

Отговори на това съобщение
 Re: И Рут Колева изяде боя заради непозволено снимане
Автор: PhotoBo   
Дата:   02-09-16 04:48

Не знам кой прав и кой крив, ама хайде на бас, че накрая бития ще е отново с подвита опашка, макар, че е известна личност... Или както някой по-горе каза - хората с парите си купуват власт, сила, безнаказаност... Може и да е слух...или не - чух, че жената на шейха работи в Министверство на външните раОти, а ако е и така - значи, че двойката още повече ще излезе права, а записите от камерите няма да бъдат достъпни, ще се окаже, че точно тогава не са записвали или е имало технически проблем [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: И Рут Колева изяде боя заради непозволено снимане
Автор: colorphoto   
Дата:   02-09-16 05:10

Да,по принцип у нас е такава развръзката обикновенно,както Боби прогнозира.

Коя е побойницата още не може да се каже със сигурност от моята позиция на "разузнаващ" пред компютъра си и за това не намесих името на споменаваната от някои сайтове личност.

Дано да не е истина че и във Външно чиновничките го дават толкова просташки - уж дипломация.....

Спряганата в някои съобщения за нападателка навремето беше за пример показвана по телевизии и списания,че и във сериал игра,ама знае ли човек.....

Отговори на това съобщение
 Re: И Рут Колева изяде боя заради непозволено снимане
Автор: Sauron69   
Дата:   02-09-16 08:13

Сутринта хванах по БТВ обвиняемата, тя пък разправяше съвсем други работи, Рут Колева пък ще я пускат по нова тв. Явно това е от тези сапунки, които нямам никакво намерени да следя [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: И Рут Колева изяде боя заради непозволено снимане
Автор: sherbit   
Дата:   02-09-16 08:22

Ще има ли концерт в Cubo днес последно [smilie5] ?

Отговори на това съобщение
 Re: И Рут Колева изяде боя заради непозволено снимане
Автор: Kalimas   
Дата:   02-09-16 08:25

В основата на всичко е поредността на нещата в последните 3 коментирани тук случая, всеки от тях е различен.

В случая Рут:
1.Скандал с администрацията (не казвам, че са невинни, виждал съм какви ли не случаи на репатриране) 2.Забележка от Рут (явно охраната не си върши работата) 3.Скандал с Рут и наглост 4.СНИМКА 5.Наглост и бой 6.СНИМКА.
В периода 1-6 Спяща охрана и полиция.
Сиреч, боя идва от нагнетеното положение преди самата снимка.

В случая Стоичков:
1. Блокиране на пътя с кола, за да се Снима
2. СНИМКА (С комерсиална цел) 3.Бой 4. Клипче и още наглост "Няма да дръпна колата, автобуса да даде на заден" (цитат по спомен от клипа) 5. ПТП => 5мин до месец слава на чужд гръб.
В периода от 1-5 - Спяща охрана и полиция

В случая на dimudimi:
1. СНИМКА 2.Разпространението й с комерсиална цел 3.Искане за премахване на снимката от лицата на нея 4.Наглост и отказ ( може и още да си седи във фацебукчето му)
Тук няма замесени полиция и охрана

Виждате ли разликите?

П.С.
Не одобрявам боя и не възхвалявам тези,които го прилагат. Но за съжаление, има случаи в които той остава единственото средство за самозащита. Което май се среща предимно там, където няма реално работещи полиция и правна система.



Публикацията е редактирана (02-09-16 08:27)

Отговори на това съобщение
 Re: И Рут Колева изяде боя заради непозволено снимане
Автор: asahi   
Дата:   02-09-16 08:56

Това нещо Рут предпоследно по какъв повод го чухте? А пред-предпоследно?

Отговори на това съобщение
 Re: И Рут Колева изяде боя заради непозволено снимане
Автор: Denis_Radikov   
Дата:   02-09-16 08:58

Динко щеше да ги върже със свински опашки
и да ги снима колкото си иска ..
[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: И Рут Колева изяде боя заради непозволено снимане
Автор: georgioiv   
Дата:   02-09-16 09:01

Рут Колева е храбра българка, с гражданска позиция, която не си гледа в краката, когато покрай нея се случват нередности.

В случая, една циганска мома, използвала пързалките на ромските организации за да се настани с фалшива диплома във външно министерство, си е хванала за гадже арабски милионер със съмнителни сделки в българските банки.
Когато луксозния джип на циганската мома се е озовал на наказателния паркинг, тя и гаджето и започнали да обиждат институциите, българите и България, за което Рут им е направила забележка.
На някои хора обаче, на които вътрешният мир не е успял да настигне стремителното им кариерно израстване, не им харесва да им правят забележки и дивата им същност взима връх...

Това е накратко от разказите на Рут Колева в мрежата. Има и разкопани от приятелите и документи за журналистически разследвания за циганската мома - как се е уредила във външно, как е щяла да стане консул в Португалия, ама заради фалшивите документи не е могла и т.н.



Публикацията е редактирана (02-09-16 09:11)

Отговори на това съобщение
 Re: И Рут Колева изяде боя заради непозволено снимане
Автор: compur   
Дата:   02-09-16 09:07

"очтиво" или "учтиво"? [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: И Рут Колева изяде боя заради непозволено снимане
Автор: Kalimas   
Дата:   02-09-16 09:16

asahi написа:

> Това нещо Рут предпоследно по
> какъв повод го чухте? А
> пред-предпоследно?

Ми с това, че взе наградата за женски джаз вокал на Jazz Aint Jazz, Япония.
Ама нали не е скандал, а успех. Та никой не се занимава да го съобщава и раздухва.

Отговори на това съобщение
 Re: И Рут Колева изяде боя заради непозволено снимане
Автор: h_bio   
Дата:   02-09-16 09:25

Тази стурин по НОВА:

Рут Колева в преразказ на своя реплика към съпруга на биячката: "Не генерализирайте всички българи"
Само след две минути Рут Колева: "Той ми каза, че аз не съм достойна да говоря с него, защото съм жена. Типично по мюсулмански"


[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: И Рут Колева изяде боя заради непозволено снимане
Автор: surr3a1   
Дата:   02-09-16 09:35

Много интересно, но тази сутрин при Кикимян нещата изглеждаха доста по-различно:

- Рут Колева била във видимо неадекватно състояние
- Обиждала човека като го нарекла "Шибан Сириец, терорист и да си ходи в Сирия". Господинът и отговорил, че е от Оман(или подобно, забравих), но че и сирийците са хора
- Започнала да ги снима, вика, дере с нокти и тн.

Имало е опашка от хора, които би трябвало да потвърдят едната или другата позиция, защото както се вижда, нещата не са особено ясни.

Предвид репутацията и, съм склонен да вярвам на съпругата на господина, която беше гост на Антон.



Публикацията е редактирана (02-09-16 09:42)

Отговори на това съобщение
 Re: И Рут Колева изяде боя заради непозволено снимане
Автор: georgioiv   
Дата:   02-09-16 09:35

ако някой упреква Рут Колева, заради това, че има смелост да заявява гражданската си позиция, значи е дебил. Толкова е дебил, че даже не може да разбере колко е дебил и това е як дебилен проблем...

Отговори на това съобщение
 Re: И Рут Колева изяде боя заради непозволено снимане
Автор: r_rusev   
Дата:   02-09-16 09:47

gorbi [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: И Рут Колева изяде боя заради непозволено снимане
Автор: Saxon   
Дата:   02-09-16 09:58

Препоръчвам ви този филм[smilie3] Има и за боя, и за наказателните паркинги и за сватбите. Филмът е велик[beer]

https://www.youtube.com/watch?v=fMMK8ccRhQk

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »