Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Архив с фотографии от NG YourShоt
Автор: gbrain   
Дата:   30-08-16 13:50

Някои от вас може да не знаят за тази галерия. Мисля, че може да подейства доста мотивиращо [smile] Да надяваме обувките...[smilie5][shtrak]

http://yourshotblog.nationalgeographic.com/archive

Отговори на това съобщение
 Re: Архив с фотографии от NG YourShоt
Автор: BXMarkov   
Дата:   30-08-16 16:01

[smilie24] Чудесни фотографии, като си помисля колко труд стои зад всяка от тях!

Отговори на това съобщение
 Re: Архив с фотографии от NG YourShоt
Автор: lamerko   
Дата:   30-08-16 16:16

Преди време бяха издали архив със всички издания на NG, както и множество непубликувани снимки. Архива беше на доста голям брой CD-та, но за съжаление снимките не бяха в много добра резолюция. А хубавото е, че имаше търсачка... доста интересен материал има от преди повече от век. Сега архива е онлайн и не знам как е качеството му, понеже нямам събскрипшън, но се замислям :)

Отговори на това съобщение
 Re: Архив с фотографии от NG YourShоt
Автор: gbrain   
Дата:   30-08-16 16:45

The Complete National Geographic: Every Issue Since 1888 - 51gb Златен банан в Зам-да

Отговори на това съобщение
 Re: Архив с фотографии от NG YourShоt
Автор: gbrain   
Дата:   30-08-16 16:50

И аз се напъвам да творя, обаче трудно си намирам обекти за снимки, които истински ме въодушевяват. Там е крайъгълният камък ми се струва.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »