Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Малко помощ - EOS Utility 3.4.30 for Windows в Пловдив
Автор: aldygreen   
Дата:   11-07-16 14:27

...
[shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Малко помощ - EOS Utility 3.4.30 for Windows
Автор: roumen6   
Дата:   11-07-16 14:35

[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Малко помощ - EOS Utility 3.4.30 for Windows в Пловдив
Автор: aldygreen   
Дата:   11-07-16 14:36

От година ползвам "палачинката" Canon EF-S 24/2.8 STM, но в апарата ми няма данни за него. Това не ми пречи в живота, но ми омръзна да гледам некоригираното винетиране на екрана при, примерно, Live View.
За да вкарам данните на Canon EF-S 24/2.8 STM в апарата, ми е нужен EOS Utility 3.4.30, който не става за WIN XP.
Само заради един обектив нямам намерение да правя промени в добре работещата ми система с WIN XP.
Поради което се обръщам за помощ към доброжелателен колега от Пловдив, който разполага с инсталиран EOS Utility 3.4.30 for Windows.
[thankyou]


Отговори на това съобщение
 Re: Малко помощ - EOS Utility 3.4.30 for Windows в Пловдив
Автор: smilen_k   
Дата:   12-07-16 23:01

Привет, утре ще проверя моя коя версия е и ще пиша.Няма проблем да помогна.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Малко помощ - EOS Utility 3.4.30 for Windows в Пловдив
Автор: aldygreen   
Дата:   12-07-16 23:26

smilen_k
[thankyou] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Малко помощ - EOS Utility 3.4.30 for Windows в Пловдив
Автор: smilen_k   
Дата:   13-07-16 14:13

Привет отново, честно да ти кажа не мога да разбера коя версия е,но го ползвам на WIN 7,мисля че е най-новата актуална и ще ти свърши работа.Заповядай когато ти е удобно да пробваме.Ще ти изпратя координати на ЛС[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Малко помощ - EOS Utility 3.4.30 for Windows в Пловдив
Автор: LorDDemoniC   
Дата:   13-07-16 15:18

"добре работещата ми система с WIN това ми оправи деня :)

Отговори на това съобщение
 Re: Малко помощ - EOS Utility 3.4.30 for Windows в Пловдив
Автор: m.djorov   
Дата:   13-07-16 16:25

И защо да е смешно!? Ти поредния линукс фен или епълопоклоник се явяваш? Всичко зависи за какво се използва и как. Не вярвам да му трябва уеб сървър или база от данни, пощенски сървър че да пуска някой линукс примерно. Аз нямам антиврусна, но проблеми нямам. Чат пат пускам някой друг скенер и винаги е ок. Брат ми с антивирусна му чистя компа вече 2-3 пъти. Като не знае къде и как да рови е така. Всяка ОС си има предимства и недостатъци и предназначение. Важно е да знаеш кое кога да ползваш, а не да се изпада в крайности и фенщина. Като при при всичко останало.

@aldygreen ако още не си се оправил, няма проблем да кача програмата на лаптопа и да пробваме да оправим работата. Само за времето да се разберем, че съм с някой друг ангажимент.

Отговори на това съобщение
 Re: Малко помощ - EOS Utility 3.4.30 for Windows в Пловдив
Автор: aldygreen   
Дата:   13-07-16 20:16

smilen_k
Перфектно съдействие. Благодаря.
[smilie24] [smilie24] [cool]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »