Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Въпрос за една изоставена сграда в София
Автор: igg   
Дата:   05-07-16 10:47

Става въпрос за изоставената сграда зад Г.М. Димитров метро станция. Тя е на 2 етажа и искам да попитам има ли хора, които са снимали в нея и дали знаят как се качва до 2рия етаж.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за една изоставена сграда в София
Автор: ivjordan   
Дата:   05-07-16 11:48

Не мисля, че може да се стигне до втория етаж. Всъщност, мисля, че сградата е изтърбушена отвътре и втори етаж няма.
Лесно може да се провери все пак, достъпа от една дупка в оградата е безпрепятствен. Поняког там се събират клошари.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за една изоставена сграда в София
Автор: igg   
Дата:   05-07-16 12:03

Знам,че там са снимали чалга клипове. Има на много места откъдето може да се влезне, но на втория етаж не съм се качвал никога.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за една изоставена сграда в София
Автор: colorphoto   
Дата:   06-07-16 00:52

Не се занимавай с глупости,човек!

Имаше тези дни тема - прави си изводи и не се занимавай с излишни начинания.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за една изоставена сграда в София
Автор: LUBOMIRHRISTOV   
Дата:   06-07-16 01:33

Предлагат апартаменти на шпакловка и на груб строеж.


Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за една изоставена сграда в София
Автор: MauMyHa   
Дата:   06-07-16 07:22

Много е опасно, има клошари с цяла покъщина консерви буркани и си ги пазят деноощно. На горните нива не можеш да се качиш щото стълбищата са изпотрошени а, асансьорите отдавна ги намя[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за една изоставена сграда в София
Автор: Lycan   
Дата:   06-07-16 11:39



https://www.google.bg/maps/@42.6829991,23.310712,19z



Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за една изоставена сграда в София
Автор: MikeDimit   
Дата:   06-07-16 13:03

Там има бездомник с легло импровизе. Не съм го засичал, но следите са си там. Да не ви уплаши.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за една изоставена сграда в София
Автор: alex070707   
Дата:   06-07-16 13:37

За конкретната сграда не мога да кажа, но често минавам от там и в близките дни ще проверя и ще докладвам, но имай предвид, че последния път, когато бях предприел подобно начинание, ме гониха трима....роми въоражени с пръчки и една чевръста невеста с ръждясал нож. Това не се случва винаги и доста често съм се разбирал с подобни хора и са били дружелюбни, но просто ти казвам да не ходиш сам с някоя моделка по такива места.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за една изоставена сграда в София
Автор: jvader   
Дата:   06-07-16 16:12

Не Ви препоръчвам да влизате. Миналата година ходих да проверя и резултатът беше, че ме наобиколи една глутница от около 10-тина кучета, които очевидно не приеха добре моето присъствие. Как ми се размина да не ме нападнат - не знам! Освен това, мястото е толкова разбито, че си е направо опасно да ходиш. Освен това е и доста мръсно.....
Поздрави!

Редакция: моята идея беше да снимам една мУделка именно там. Ако и Вашата идея е такава - ЗАБРАВЕТЕ!



Публикацията е редактирана (06-07-16 16:14)

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за една изоставена сграда в София
Автор: foe   
Дата:   12-07-16 19:21

Влизах вътре преди няколко месеца (пролетта), на вторият етаж се качваш, като се набереш на ръце и после трябва да има някой, който да ти подаде апарата... има няколко места от които можеш да се набереш и да се качиш, за девойки с бални рокли трябва да се внимава, че има много стърчащи железа и т.н. проблемии с кучета и клошари не съм имал. [cool]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »