Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Система за фонове у дома
Автор: facingthesun   
Дата:   12-04-16 16:13

Здравейте.Имам нужда от съвет.

Нямам опит с различните типове фонове. Тъй като ще използвам преносима сгъваема конструкция, предполагам че е по-удачно да взема памучен фон (прочетох, че тези от нетъканна материя не могат да се гладят и нямат направен джоб за вкарване на тръба). Идеята е фона да е нискобюджетен (за да мога да ползвам по-голямо разнообразие от цветове). Преди някой да ме е анатемосал за това ми решение бързам да уточня, че няма да се ползва за професионални, а изцяло любителски цели. Днес бях в магазин за платове и ми бяха предложени доста модели памучни платове, но според мен са тънки и ще прозират.Спрях се на плат от нетъканен материал, дебел, гърба с гумирана нишка, подобен на тента.

Молбата ми е ако може да ми дадете препоръка какъв вид плат да си купя за фон?
Благодаря Ви

Отговори на това съобщение
 Re: Система за фонове у дома
Автор: BXMarkov   
Дата:   12-04-16 16:46

Хартиените фонове ми се струват най-изгодни. Този фон от плат като се изцапа, какво ще правиш?

Отговори на това съобщение
 Re: Система за фонове у дома
Автор: MR_GO   
Дата:   12-04-16 18:11

Най-бюджетно ми се струва, да посетиш магазин за платове и да си харесаш. Има видове бол. А и цени и цени. После при шивачка да ти направи джоб за тръба и си готов ;)[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Система за фонове у дома
Автор: JohnyWalker   
Дата:   12-04-16 18:24

Тези платове не стават. И аз си взех плат на времето, оказа се, че отразява флашовете, мачка се и като цяло е неизползваем. Сега събира прах и си ползвам хартиените.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »