Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 застраховка техника
Автор: sasko_stamatov   
Дата:   01-04-16 14:56

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: застраховка техника
Автор: beyazolum   
Дата:   01-04-16 16:21

В Павилиона има опция и за 2 години

Отговори на това съобщение
 Re: застраховка техника
Автор: sasko_stamatov   
Дата:   01-04-16 16:25

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: застраховка техника
Автор: m.djorov   
Дата:   01-04-16 16:29

Малко страничен съвет, но по темата. Където и да застраховаш, отдели си време и изчети всичките условия кога ваши/не важи застраховката. Колкото и дълго и досадно да изглежда. То и на това разчитат. Много често излиза, е това, което признават, може се случи в някакви фантастични сценарии, а точно това, което си мислиш, че се покрива - да не. Давам пример за една застраховка на апартамент срещу кражба. Условието да я признаят беше да е влизано с взлом, но не през входната врата. Аз живея на 3-етаж. Да ми влезнат с взлом през прозорец е доста трудно. И то трябва и да има следи по прозореца, че е разбиван. Ако е бил отворен и са влезнали от там - пак не важеше. Няма да се учудя и условията за техника да са подобни - кражба - да не признават разбиване на кола, апартамент, ми само ако ти е дръпнато от ръцете или нещо от сорта.

Отговори на това съобщение
 Re: застраховка техника
Автор: agop4o   
Дата:   01-04-16 16:35

Те условията за застраховка може да ги променят живот и здраве след баловете[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: застраховка техника
Автор: tomaraya   
Дата:   02-04-16 18:36

За Павилиона не знам , но в Синтезиса застрахователя е Generali - пълна скръб , избягвай ги !

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »