Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 мнение за Еglobalcentral
Автор: Snoopy201   
Дата:   04-02-16 23:58

здравейте хора попаднах на един сайт който ме изуми с разликата между цените в магазина и тук в този сайт. Въпросния сайт е http://www.eglobalcentral.de/nikon-af-s-nikkor-50mm-f-1.8g-objektiv.html избрал съм си това някой ползвал ли е услугите от този сайт или има няква уловка защото да платя една камара пари преди да съм получил нещо някак е рисковано за мен. Моля някой който знае нещо да сподели

Отговори на това съобщение
 Re: мнение за Еglobalcentral
Автор: lamerko   
Дата:   05-02-16 00:42

Само като ми цъфнаха рекламите и затворих - определено няма да поръчвам каквото и да било от там :)

Отговори на това съобщение
 Re: мнение за Еglobalcentral
Автор: colorphoto   
Дата:   05-02-16 01:44

Мен въобще ме е страх да пазарувам от сайтове,ама аз съм старомоден и куриерски услуги не ме кефи да ползвам за техника.

Отговори на това съобщение
 Re: мнение за Еglobalcentral
Автор: hansto   
Дата:   15-06-21 19:27

От днес eglobalcentral затвориха. Бяха с едни от най-добрите цени в Европа...

Отговори на това съобщение
 Re: мнение за Еglobalcentral
Автор: lamerko   
Дата:   15-06-21 20:04

Интересно. Дали има нещо общо със затягане на митническите процедури след 1-ви юли? Ако са избягвали ДДС-тата, вероятно сега няма да могат, с което им се обезсмисля бизнеса, поне в Европа. Ама май и САЩ нещо паралелно се чува...

Отговори на това съобщение
 Re: мнение за Еglobalcentral
Автор: hansto   
Дата:   15-06-21 20:10

И дали няма еинфин да ги последват?

Отговори на това съобщение
 Re: мнение за Еglobalcentral
Автор: patzo   
Дата:   15-06-21 20:56

Пазарувал съм поне 5 пъти от eglobalcentral. По едно време преди години имаха супер цени за някой неща, но последните 2 години малко по-малко качиха цените. Когато се пазареше от английската версия въпреки, че нещата идваха от хонг-конг не се дължеше нищо като мито и т.н.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »