Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Мнение за два апарата Canon vs Kodak
Автор: cybereyess   
Дата:   26-07-15 12:08

Здравейте, извинявам се ако имало такова тма, но не успях да я намеря. Искам да ви попитам за вашето мнение, кой от двата фотоарата е по си заслужава да се купи. Става дума за компактни фотоапарати CANON SX400IS или KODAK AZ361. Вероятно за вас ще са еднакви, но все пак ще съм благодарна за мнение. Като цена са на една и съща, мен ме интересува като снимки кой е по добре, аз имам един Kodak, който е вече стар и с този апарат да размажеш снимка нещо изключително рядко.

Благодаря предварително на всички!

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за два апарата Canon vs Kodak
Автор: Lycan   
Дата:   26-07-15 15:28

Нещо като Аутан и Бочко :)

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за два апарата Canon vs Kodak
Автор: cybereyess   
Дата:   26-07-15 15:43

Това трябва да значи, че Canona e много по-добър ли?

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за два апарата Canon vs Kodak
Автор: iavorski   
Дата:   26-07-15 16:46

За мъртвите или добро, или нищо. Затова ще си замълча за Кодак.

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за два апарата Canon vs Kodak
Автор: cybereyess   
Дата:   26-07-15 16:54

Добре, ясно значи Kodak отпада като вариант. А в такъв случай CANON SX400IS или CANON POWERSHOT SX600HS или Canon IXUS 170 :)
Ще се ползва предимно за любителски снимки по време на почивки, но понеже съм снимала с няколко Канона, харесва ми, но има и доста размазани снимки и при слаба светлина значително по кофти кадри, но може би си е било от модела. За това ще съм благодарна ако получа някакви напътствия.

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за два апарата Canon vs Kodak
Автор: 2metraninja   
Дата:   26-07-15 16:58

Пробвай на място в магазина. Тук много малко хора от редовно четящите и коментиращи си купуват сапунерки, та едва ли някой ще има мнение от опит за двете. Пипни ги, поснимай, което апаратче ти допадне на сърцето и на ръката, него взимай.

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за два апарата Canon vs Kodak
Автор: izabela   
Дата:   26-07-15 17:04

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за два апарата Canon vs Kodak
Автор: h_bio   
Дата:   26-07-15 17:07

Вземи най-евтиния от трите изброени модела на канон. Резултатите ще са абсолютно сходни.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »