Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Въпрос за снимки от gopro hero 4
Автор: mkaraveloff   
Дата:   08-07-15 15:15

Ще съм много благодарен ако някой покаже снимки в пълна резолюция. Интересува ме как изглеждат пейзажни при слънчево време. Естетвено ще се радвам и да споделите своя опит.
благодаря


Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за снимки от gopro hero 4
Автор: goldstar   
Дата:   08-07-15 15:30

С поларизиращ филтър на камерката и си готов [smilie21] Не съм пробвал още само снимки , но скоро ще споделя мнение със снимка (надявам се )[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за снимки от gopro hero 4
Автор: GOSPODIN   
Дата:   08-07-15 15:33

Ето ти преди минути от прозореца - 12МП. без никаква обработка. Нямам други на пълна резолюция, защото снимам по-често видео или видео+фото, но тогава фотото е 5МП. Има склонност да преекспонира на слънце ГоПро-то, но се оправя с обработката. Прави иначе прекрасен таймлапс дирекно на 4К филмче.
http://dox.bg/files/dw?a=33d5f7415c

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за снимки от gopro hero 4
Автор: GOSPODIN   
Дата:   08-07-15 15:36

goldstar , пола филтър на фиш(около 14мм за ФФ) е кауза пердута, на режим Narrow(около 28мм. за ФФ) може и да стане нещо.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за снимки от gopro hero 4
Автор: mkaraveloff   
Дата:   08-07-15 15:50

GOSPODIN,

[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за снимки от gopro hero 4
Автор: goldstar   
Дата:   08-07-15 15:56

оф верно ! [smilie5] А ти таймлапса с какви интервали го правиш? Да речем искам да снимам града от далече и високо как се движат облаците , на 5 секунди ?

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за снимки от gopro hero 4
Автор: hemilio   
Дата:   08-07-15 20:53

влез в снимките ми и виж двете малки кукли-снимах ги с го прото ми без никаква обработка-директно от машинката!

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за снимки от gopro hero 4
Автор: GOSPODIN   
Дата:   08-07-15 21:55

goldstar , снимам обикновено на 2 сек. , но зависи какъв интервал от време искаш да покриеш. За облаци 2-5 сек.са добре, но трябва да пробваш. За по-раздвижен таймлапс е хубаво и една "яйцеварка" да си вземеш.[smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за снимки от gopro hero 4
Автор: goldstar   
Дата:   08-07-15 22:51

И това чудо се навива като часовник или просто се върти ? От къде да си го купя и съответно гледам че е малка резба а в комплекта на камерата нямах такава "джаджа" за статив - монопод с тази резба

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за снимки от gopro hero 4
Автор: GOSPODIN   
Дата:   09-07-15 01:50

Навива се , като домакински часовник, но е с дупка за статив от едната страна и винт да завиеш апарата от другата, та докато снимаш таимлапса тя се върти много бавно(пълен оборот 360 градуса за 1 час) и става по раздвижено. Тука не съм виждал - взех я от Ибей за около 30лв.

ETO Я

Ако искаш пиши на лични, че разводнихме темата на Каравелов.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »