Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 ИНДИВИДУАЛЕН КУРС ПО ФОТОГРАФИЯ БЕЗ ПОСРЕДНИК
Автор: nomadsl   
Дата:   17-03-15 11:56

Индивидуален курс по фотография без посредник

Здравейте дами и господа, изкушени от фотографията, както и всички вие, които желаете да развиете чрез индивидуални уроци уменията си в това вълнуващо изкуство. Надявам се вече сте се уверили колко важен е изборът на подходящ ментор и с настоящето искам да ви уверя, че този избор е също така изключително важен и за мен. Затова предлагам на вашето внимание възможността да се запишете на непредлагания до момента никъде индивидуален курс по фотография без посредник.

1. Този курс ви дава 100 процента гаранция за вашето развитие във фотографското време и пространство.

2. Този курс ще ви предостави несравними с нищо изненади и забавления.

3. Този курс ще ви спести пари от други разходи.

4. Този курс ще ви помогне да преоткриете себе си*

5. Този курс ще ви разкрие хиляда шестстотин тридесет и трите тайни на красивата фотография само в двадесет часа или това прави по повече от 80 тайни на час. Ще намерите ли другаде по-добро предложение?

6. Този курс ще ви помогне да работите бързо и лесно с фотографската техника БЕЗ да е необходимо да четете дългите и досадни инструкции за употреба.

7. Този курс ще подобри не само вашата работа с фотоапарата, но и резултатите от нея.

8. Ако досега фотографията ви е куцала, този курс ще ви помогне тя не само да се забърза, но направо да спринтира с олимпийски мащаби. Само този курс ще ви осигури резултатите от 100 метра бягане на маратонски дистанции, метафорично казано.

------------------------------------------------------
* В часовете по селфи.

Тук представям няколко случайно подбрани мнения от бивши мои курсисти:

Черен Петър - Аз съм изключително признателен на г-н Лучков за този курс. Смело мога да кажа, че благодарение на него аз усвоих много от уменията на истинската фотография. Благодарение на г-н Лучков моето селфи се подобри значително и вече приятелите ми ме наричат просто Петър.

Калина Алена - От г-н Лучков научих наистина много важни неща. Сега вече вдигам апарата до очите си единствено когато съм решила да снимам, както и не затварям другото си око. Тези умения промениха много моя начин на снимане и сега се наранявам много по-малко.

Лимонадения Джо - Вече никога не отварям газирани напитки над апарата! Никога!

Василиса Прекрасна - Ходила съм на много курсове по фотография. Но единствено г-н Лучков ми обясни разбираемо колко е важен правилният избор на модел, когато се снима селфи. Сега снимам много повече хората около себе си и приятелите ми лайкват снимките ми несравнимо повече.

Фитнесман- Моята фотография куцаше много преди да срещна г-н Лучков. Благодарение на него и неговите познания отработихме правилно и четирите начина на снимане. Сега заемам позициите стоешком, клек, на колене и лежешком много по-бързо и с по-малко усилия и физически се чувствам много по-уверен при снимане.

Фотографче - Г-н Лучков ми обясни как да махна фолиото на дисплея на апарата. Не съм и подозирал, че такова има и никой до сега в други курсове не ме е обучил за това. Сега моите снимки изглеждат много по-ясни и детайлни още в апарата.

Отец Ангеларий - Още като семинарист бях пробвал да направя първите си стъпки с фотоапарат, оповавайки се единствено на ръцете си и на Божията помощ. Но нищо не може да се сравни с един курс при г-н Лучков. От него научих много и различни неща - за композицията, за светлината, за ракурса, за смисъла на живота, за вярата и прочие. И ако преди си мислех, че всичко е суета, сега упражнявайки новите си познания за автофокуса и философия на религията, които ми преподаде г-н Лучков - струва ми се, че по-ясно виждам пътя си.

Беатрис /фотограф на диви животни/ - Моята страст е да запечатвам мигове от естественото състояние на дивите обитатели на планетата. Посетила съм много места - джунгли, савани, тундрата, пустини. Фотографското си образование бях започнала с гледане на клипчета в Ютуб и може би на това се дължат част от грешките ми. Винаги съм искала да бъда професионалист. Бях останала с впечатление, че истинските професионалисти работят само с ръчнофокусни обективи и измерват разстоянието с ролетка. Но в природата това е много рисковано, защото асистентът по фокуса трябва да отиде до самата муцуна на животното, а често то е хищник. Така загубих двама отлични аситенти и прекрасни приятели. Бих искала да бях срещнала г-н Лучков по-рано..

Стоил /погребален фотограф/ - Аз съм холерик по темперамент и много припрян по природа. Изключително благодарен съм на г-н Лучков за това че ми обясни че няма за къде да бързам.


Отговори на това съобщение
 Re: ИНДИВИДУАЛЕН КУРС ПО ФОТОГРАФИЯ БЕЗ ПОСРЕДНИК
Автор: compur   
Дата:   17-03-15 12:00

[smilie5] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ИНДИВИДУАЛЕН КУРС ПО ФОТОГРАФИЯ БЕЗ ПОСРЕДНИК
Автор: uri64   
Дата:   17-03-15 12:33

[smilie24] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: ИНДИВИДУАЛЕН КУРС ПО ФОТОГРАФИЯ БЕЗ ПОСРЕДНИК
Автор: fraction   
Дата:   17-03-15 12:37

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: ИНДИВИДУАЛЕН КУРС ПО ФОТОГРАФИЯ БЕЗ ПОСРЕДНИК
Автор: allx   
Дата:   17-03-15 13:04

[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ИНДИВИДУАЛЕН КУРС ПО ФОТОГРАФИЯ БЕЗ ПОСРЕДНИК
Автор: rx   
Дата:   17-03-15 13:09

Фотопрофесора /световно(форумно)известен фотограф/ - Изключителни благодарности на г-н Лучков. След като завърших НСА с профил теоретична фотография в комунистическия бит през 75'та ме излъгаха, че знаех всичко. И толкова ме излъгаха, че не видях, че света е мръднал с 40 години напред. Добре, че беше г-н Лучков да ми отвори очите - а аз толкова се чудех защо разни начинаещи ме наричат неук [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: ИНДИВИДУАЛЕН КУРС ПО ФОТОГРАФИЯ БЕЗ ПОСРЕДНИК
Автор: radomarinov   
Дата:   17-03-15 13:10

[smilie18] [smilie25] [smilie25]

Гот!


Отговори на това съобщение
 Re: ИНДИВИДУАЛЕН КУРС ПО ФОТОГРАФИЯ БЕЗ ПОСРЕДНИК
Автор: kalynsky   
Дата:   17-03-15 13:46

[cool] ХЕХЕХЕ, Яко-о-о-о [smilie24] [shtrak] [smilie18] [smilie21] [beer] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: ИНДИВИДУАЛЕН КУРС ПО ФОТОГРАФИЯ БЕЗ ПОСРЕДНИК
Автор: CDman   
Дата:   17-03-15 13:56

Мис дупе 2014https://photo-forum.net/joro/emoticons/original/A218.gif


Благодарение на г-н Лучков разбрах, че след като те поканят на фотосесия в ателието си някои фотографи наистина започват да те снимат.

Благодаря Ви г-н Лучков!

Наздраве [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ИНДИВИДУАЛЕН КУРС ПО ФОТОГРАФИЯ БЕЗ ПОСРЕДНИК
Автор: fotorafi   
Дата:   19-03-15 12:01

БЕЗПЛАТНО лекции по фотография,практически занимания, обсъждане на снимки
Само за приятни, умни, чаровни жени
София 0886-711-193

Отговори на това съобщение
 Re: ИНДИВИДУАЛЕН КУРС ПО ФОТОГРАФИЯ БЕЗ ПОСРЕДНИК
Автор: mihajlov2   
Дата:   19-03-15 12:34

Фотолюбител: Благодарение на господин Лучков най-после се научих как да снимам котката си и при това без да се налага да си купувам Лайка и Хаселблад! Вече ще мога да сътворя истински котешки шедьоври и най-накрая ще ме признаят в кварталния фотоклуб!

[beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ИНДИВИДУАЛЕН КУРС ПО ФОТОГРАФИЯ БЕЗ ПОСРЕДНИК
Автор: rujev   
Дата:   19-03-15 14:14

Благодарение на г-н Лучков разбрах,че не искам да "стрелям' с фотоапарат, а с нещо по истинско.....благодаря г-н Лучков. [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: ИНДИВИДУАЛЕН КУРС ПО ФОТОГРАФИЯ БЕЗ ПОСРЕДНИК
Автор: rx   
Дата:   19-03-15 14:25

rujev ако снимаш с дълги обективи, може да получиш ЛС от ИДИЛ [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: ИНДИВИДУАЛЕН КУРС ПО ФОТОГРАФИЯ БЕЗ ПОСРЕДНИК
Автор: nyamago   
Дата:   19-03-15 14:32

[smile] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: ИНДИВИДУАЛЕН КУРС ПО ФОТОГРАФИЯ БЕЗ ПОСРЕДНИК
Автор: Emoxide   
Дата:   19-03-15 14:40

Ему - Благодарение на такива кат Лучков избрах своите норми на поведение, още като тийнеджър, преди няколко години. Благодаря, че срешнъх него кат ментор, па да преоткрия начина си да са дистанцирам от хората, но контактувайки чрез снимките си с обществото. Ся поне умело са възползвам от визията си на утсайдер, за да се наслаждавам на смелата си стрийт фотография. Нещо немислимо допреди година.

Отговори на това съобщение
 Re: ИНДИВИДУАЛЕН КУРС ПО ФОТОГРАФИЯ БЕЗ ПОСРЕДНИК
Автор: nomadsl   
Дата:   19-03-15 22:09

Ученици, ко да ги праиш?

Отговори на това съобщение
 Re: ИНДИВИДУАЛЕН КУРС ПО ФОТОГРАФИЯ БЕЗ ПОСРЕДНИК
Автор: Emoxide   
Дата:   19-03-15 22:39

бой наред, с дряновицата, на голо! [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: ИНДИВИДУАЛЕН КУРС ПО ФОТОГРАФИЯ БЕЗ ПОСРЕДНИК
Автор: asahi   
Дата:   19-03-15 23:17

asahi - Благодарение на г-н Лучков вече наливам бирата като най-световните от добрите фотографи. Колегите си дъвчат раниците от яд. Колежките...


























...обещах да съм дискретен. [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: ИНДИВИДУАЛЕН КУРС ПО ФОТОГРАФИЯ БЕЗ ПОСРЕДНИК
Автор: radomarinov   
Дата:   20-03-15 01:35

Адмирал Нелсън: Благодарение на г-н Лучков развих третото си око и кадрите ми се промениха драстично откъм дълбочина и перспектива[smilie24]
Тенк ю мистър Биймков, уил бай ю дринк на некоя чужда сватба[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: ИНДИВИДУАЛЕН КУРС ПО ФОТОГРАФИЯ БЕЗ ПОСРЕДНИК
Автор: vagar   
Дата:   20-03-15 09:15

[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: ИНДИВИДУАЛЕН КУРС ПО ФОТОГРАФИЯ БЕЗ ПОСРЕДНИК
Автор: pabadjiev   
Дата:   20-03-15 11:50

[smilie3] [smilie3] [smilie3] !


Отговори на това съобщение
 Re: ИНДИВИДУАЛЕН КУРС ПО ФОТОГРАФИЯ БЕЗ ПОСРЕДНИК
Автор: mihalo   
Дата:   21-03-15 05:15

Нее..! Нищо не мога да напиша.. отивам да се хиля на скришно.., че ако моите се събудят, ще се разтревожат... Неее.. :))))


Отговори на това съобщение
 Re: ИНДИВИДУАЛЕН КУРС ПО ФОТОГРАФИЯ БЕЗ ПОСРЕДНИК
Автор: fireflash   
Дата:   21-03-15 10:12

fireflash - Благодарение на г-н Лучков, разбрах че, в цифровия фотапарат няма нужда да се слага лента /съвет номер 1633/[beer] [thankyou]



Публикацията е редактирана (21-03-15 10:15)

Отговори на това съобщение
 Re: ИНДИВИДУАЛЕН КУРС ПО ФОТОГРАФИЯ БЕЗ ПОСРЕДНИК
Автор: chukov   
Дата:   21-03-15 11:18

Благодарение на това, че навремето бях достатъчно дебелоглав да не посетя такъв курс, сега осъзнах, колко полезно е било да се посети фотографски курс. [smilie3]



Публикацията е редактирана (21-03-15 11:59)

Отговори на това съобщение
 Re: ИНДИВИДУАЛЕН КУРС ПО ФОТОГРАФИЯ БЕЗ ПОСРЕДНИК
Автор: golded   
Дата:   21-03-15 12:44

На един от курсовете по фотография без посредник, беше зададен
въпрос, който увисна във въздуха, жужащ от статично електричество и излъчващ мека октаринова светлина - а
именно "ЗА КАКВО ИЗОБЩО НИ Е НУЖНА ФОТОФРАФИЯ"!?
Г-н Лучков каза че, разбира се ще отговори на въпроса, ама първо
трябва да отиде до тоалетната. Още не се е върнал!


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »