Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Проблем с файлове във флашка
Автор: cvetanhristev   
Дата:   06-02-15 16:47

Като цяло не знам дали някой е пускал подобна тема тука, но като цяло смятам, че и тука няма някой да го бърка да пусна ... имам проблем с една от флашките ми, в която имах 3 папки с RAW-ове и имах проблем с едната папка, като влизах в нея чрез Fastone Image Viewer и блокираше програмата и флашката ставаше недостъпна и пишеше, че капацитета й е 0 кб и нямаше нищо в нея и след като я вкарам пак - се връщаха нещата, значи нито можех да ги копирам, нито да ги отворя да ги разглеждам, нито да ги конвертирам или чрез фотошоп да си ги спася ... та, успях по някакъв начин да прехвърля 12 файла, другите ги изтрих, не бяха много важни, папката се казваше Русе, втората папка беше Кайлъка, успях да прехвърля всичко, ама сега 3тата папка съм прехвърлил пак няколко файла, ама другите не искат, а тя като цяло ми е най-важната, имам снимки от Варна, като цяло във форума на калдата се стигна до извода да ги прехвърля нали и да я форматирам,ама като не мога да прехвърля тези файлове, какво да правя [smilie2] .... ако някой е имал подобен проблем с флашка и се е оправил, нека да сподели :)
Благодаря предварително ..

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с файлове във флашка
Автор: asahi   
Дата:   06-02-15 17:45

Браво, Цветане! Каза всичко в едно изречение!

Пробвай с Get Data Back да извлечеш информацията.

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с файлове във флашка
Автор: cvetanhristev   
Дата:   06-02-15 18:03

Надявам се това да не е сарказъм [smile]



Публикацията е редактирана (06-02-15 18:07)

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с файлове във флашка
Автор: jivkojj   
Дата:   06-02-15 18:06


http://i570.photobucket.com/albums/ss141/nataliya_carlson/The_Sarcasm_Misunderstanding_by_ThePlotThi



Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с файлове във флашка
Автор: cvetanhristev   
Дата:   06-02-15 18:08

Да, благодаря ... редактирах го [smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »