Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Ръчнофокусен обектив за Никон д3200
Автор: sakuraki   
Дата:   06-01-15 20:11

Колеги, здравейте! Тъй като съм нямал имане - вземане с никон до сега, предложете ми някой ръчно фокусен обектив за дадения никон в заглавието, с горе долу и плавен фокус. Цената, която търсим е около 50лв, дали има налични за никон, на пентакса ми ползвах няколко стари за около 30-40лв и бяха доста добре и на канона същото, но с никон не знам. О да търси се 50мм

Отговори на това съобщение
 Re: Ръчнофокусен обектив за Никон д3200
Автор: simbon4o   
Дата:   06-01-15 20:37

Малко зор в тия пари. И няма да имаш мерене на светлината, ако не е D обектив. За под 100лв ще намериш някой руски хелиос 81 най-много или малко над 100 пластмасовия 50 1.8D, който е АФ но на Д3200 ще е мф, поне ще има мерене на светлината, потвърждение на фокус и като цяло само аф няма да има. Пластмасовия 50 1.8 не е никак лош, със сигурност не е по-лош от пентакс 50 1.7 да не кажа и по-добър че е.

Никон не е системата за мф стъкла като цяло. Ако искаш ръчен фокус - безогледалка.

Отговори на това съобщение
 Re: Ръчнофокусен обектив за Никон д3200
Автор: sakuraki   
Дата:   06-01-15 20:44

Е то е ясно, смисъл фотоапарата не е мой, аз както знаеш снимах с пентакс и там нямах ядове и на канон нямам, но знам с никон е по - гадно. Ако е с преправен байонет за никон дали ще има потвърждение на фокуса, за мерене няма ядове, ще го научим да снима на М

Отговори на това съобщение
 Re: Ръчнофокусен обектив за Никон д3200
Автор: Pavlov   
Дата:   06-01-15 22:32

Ръчнофокусен за D3200? Nikkor AF 50/1.8D [smilie7] .

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »