Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Canon Pro-100 заслужава ли си?
Автор: rlk   
Дата:   05-01-15 07:51

Покрай Коледните и новогодишни празници имаше (все още има до края на месеца) промоции на Канон за обективи, тела, принтери и т.н. Сумати и му народ за да вземат по-големи отстъпки си накупиха и принтери, а също и с мисълта, че в последствие ще изкарат още някой лев обратно като ги продадат. Та да си дойдем на думата, продават се много принтери на цени $80-150 (на $150 и аз мога да си го взема от B&H например). Верояно ще мога да се спазаря за някой на около $70-80 с пачка 13х19 хартия. Хем ми се иска, но от друга страна. Имам стар Епсън R1800 най-верояно засъхнал отвсякъде (не е работил от година и нещо. Имам и Канон 9000 МII със СНПМ, който също не е работил дълго, но успях да го подкарам що годе (още го изчаквам да се разкисне хубаво и да си проличи дали ще го бъде). Не печатам изобщо много, то и затова само скапвам принтерите. Обаче от друга страна страшно много се кефя когато седна да си принтвам нещо. Питането ми е дали някой го има и ползва и дали е доволен. Разбрах, че здраво дърпа мастило. Ще ползвам евентуално мастила на ОСР с презареждащи касетки (ЦНПМ не ми се купува вече„ за мен не си заслужа макар да съм мераклия). Съвети?


Отговори на това съобщение
 Re: Canon Pro-100 заслужава ли си?
Автор: rlk   
Дата:   06-01-15 01:41

Немога да повярвам ,че никой няма един от най-популярните модели в момента и неможе да каже две думи за него.


Отговори на това съобщение
 Re: Canon Pro-100 заслужава ли си?
Автор: dekov   
Дата:   06-01-15 11:16

Ами той е за професионалисти "Pro" [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Canon Pro-100 заслужава ли си?
Автор: rlk   
Дата:   12-01-15 06:33

Щом така го водят може и да е вярно. Принципно гледам хората са доволни. Също много са доволни и от 9000М2, а този уж е малко по-добър. В крайна сметка се спазарих за един на $70. Още не съм го отворил, че трябва да хвърля старите, защото нямам място. Сега се оглеждам дали по същата линия да си набавя Канонска хартия 13х19 надявам се по около $10 за пачка от 50 листа. Ако някой може да каже нещо и за хартията им, ще съм благодарен.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon Pro-100 заслужава ли си?
Автор: джъмбо   
Дата:   12-01-15 09:36

пробвал съм 10 ката - canon pro 10

мисля, че заради черните мастилници (фото и матово) ще е по-добър избор от 100...


Отговори на това съобщение
 Re: Canon Pro-100 заслужава ли си?
Автор: lamerko   
Дата:   12-01-15 10:52

Дали са реални тия 70 години на открито, дето ги пишат?

Отговори на това съобщение
 Re: Canon Pro-100 заслужава ли си?
Автор: rlk   
Дата:   12-01-15 17:45

Canon pro-10 ще е по-добър вероятно, кой ли не иска дори и pro-1. Обаче в момента немога да си го позволя,а и за лични нужди не е оправдано предполагам сте съгласни. Про-10 немога да го намеря за под $220 (т.е. три пъти по скъп). Другото е че е напълно различен от каквото съм ползвал до сега (говоря за про9000). Про-100 е със същите касетки като про9000, много лесно се правят на презареждаеми, имам ресетер за тях, по-лесно е с маслата за про-100 и т.н., все удобства с които вече разполагам от преди.


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »