Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Въпрос препоръка за табелт с клавиатура - Asus / Lenovo
Автор: Frenchev   
Дата:   11-09-14 15:34

[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос препоръка за табелт с клавиатура - Asus / Lenovo
Автор: Frenchev   
Дата:   11-09-14 15:34

Здравейте колеги,

препоръчайте ми Tablet - PC или не знам как го наричат. Имам предвид Таблет с клавиатура която се отделя и в нея има допълнителна батерия, хард и прочее. Нещо от сорта на


http://img2.findthebest.com/sites/default/files/774/media/images/ASUS_Transformer_Book_T100_1175947.



http://scr.wfcdn.de/9534/Lenovo-MIIX-2-10-und-MIIX-2-11-1389028573-0-0.jpg



Цена до около 1000 - 1200 лева. Приоритет са надеждността и издържливостта на батерията. Принципно се двоумя между тези двата, но съм отворен за всякакви подобни предложения.

Ще се ползва предимно за презентиране на снимки, виртуални разходки и други пред бъдещи и настоящи клиенти, както и за работа по път - писане не мейли, търсене на информация, преглед на снимки, Както и за сърфиране в свободното време и гледане на филми и прочее.


Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос препоръка за табелт с клавиатура - Asus / Lenovo
Автор: BOZO   
Дата:   11-09-14 15:37





Публикацията е редактирана (11-09-14 15:38)

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос препоръка за табелт с клавиатура - Asus / Lenovo
Автор: Frenchev   
Дата:   11-09-14 15:40

Bozo мерси за предложението, но това първо, че е доста скъпо а и си е истнски компютър. На мен производителност не ми трябва. Имам си мощен лаптоп за работа. Трябва ми нещо за представяне на продукти на бъдещи клиенти и с батерия която държи дълго.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос препоръка за табелт с клавиатура - Asus / Lenovo
Автор: BOZO   
Дата:   11-09-14 15:46

Това се намира за около 500-600лв. i5/i7/4GB RAM втора употреба с 6 месеца гаранция и с 9 клетъчна батерия може да го докараш до 9-10 часа работа. И можеш да му смениш батерията по всяко време+възможност за връзване към мултимедиен проектор.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос препоръка за табелт с клавиатура - Asus / Lenovo
Автор: Frenchev   
Дата:   11-09-14 15:50

Държал съм такова в ръцете си. Трябва ми нещо наистина по леко и тънко, на което се откача клавиатурата.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос препоръка за табелт с клавиатура - Asus / Lenovo
Автор: BOZO   
Дата:   11-09-14 15:50

Друг вариант е всякакъв таблет+ това

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос препоръка за табелт с клавиатура - Asus / Lenovo
Автор: Frenchev   
Дата:   11-09-14 16:05

Хубавото на оригиналната тастатура е, че има вградени допълнителни батерии, хард, и всевъзможни портове.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос препоръка за табелт с клавиатура - Asus / Lenovo
Автор: BOZO   
Дата:   11-09-14 16:26

Transformer Book T100 на Аsus няма батерия в клавиатурата, ползва тази на таблета...
В AccuType keyboard на Lenovo-то също не съм сигурен, че има батерия, подпомагаща таблета.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос препоръка за табелт с клавиатура - Asus / Lenovo
Автор: Pac   
Дата:   11-09-14 16:37

Аз имам Asus Transformer Infinity (TF700T) с клавиатура, има батерия в нея, както и допълнителни портове. Клавиатурата обаче не е ползвана изобщо, в началото я разнасях заради батерията в нея, но после спрях, практически нова е. Ако се спреш на вариант Asus, бих могъл да ти я продам на доста добра цена.
Мога да кажа, че съм супер доволен от таблета иначе.

ПП: Ето и линк към конкертния продукт: http://mallbg.com/%D1%82%D0%B0%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D1%82-ASUS-EEEPAD-TF700T-32-DOC-GOLD_34205.html

...Само дето не виждам да се продава без клавиатура, преди го имаше и без и разликата в цената беше осезаема.



Публикацията е редактирана (11-09-14 16:40)

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос препоръка за табелт с клавиатура - Asus / Lenovo
Автор: petrov88   
Дата:   11-09-14 16:46

+ За трансформър. Още от първия, който предлагаше телефон, таблет и нещо като PC в едно съм на мнение, че идеята е просто брилянтна.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос препоръка за табелт с клавиатура - Asus / Lenovo
Автор: imitev   
Дата:   11-09-14 17:40

Майкрософт сърфейс... Ма ти е малко над бюджета.

Също и HP x2 с виндовс.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »