Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 пак казвам
Автор: fit_ness   
Дата:   31-05-14 10:50

Преди паразитния израз беше "В СМИСЪЛ". Сега минаха на "ПАК КАЗВАМ". Ще отказвам телевизията май[smilie9]

Извинявам се за темата, която няма нищо общо с фотографията, но смятам, че има какво да се каже по нея. Няма да се разсърдя ако админите я изтрият, но ще се радвам преди това да чуя и Вашите мнения по въпроса[smile]


Отговори на това съобщение
 Re: пак казвам
Автор: bairi100   
Дата:   31-05-14 10:55

Пак казвам,че не можах успешно да се включа в Цифровизацията и сега съндъка,отлежава на тавана,в очакване да повиши антикварната си стойност[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: пак казвам
Автор: fit_ness   
Дата:   31-05-14 10:58

Пак казвам...макар да не се сещам кога преди съм го казал...[smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: пак казвам
Автор: fit_ness   
Дата:   31-05-14 11:02

Баири, пак казвам да си купиш цифров тунер и сандъка ще проработи отново

Отговори на това съобщение
 Re: пак казвам
Автор: pumabg   
Дата:   31-05-14 11:03

Израза се разпространи от футболистите.. А тъй като в тази държава те са интелектуалците заедно с политиците заразиха целия народ..
Пак казвам Валери Божинов и сие не са виновни! Те са нашето бъдеще !
История нямаме..

Отговори на това съобщение
 Re: пак казвам
Автор: мара   
Дата:   31-05-14 11:07

пак казвам...вест телешоп начи...[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: пак казвам
Автор: fit_ness   
Дата:   31-05-14 11:10

пак казвам: айнцу, цвайнцу - дрън
Пума, удари в десятката (на Софийски - десЕтката)

Отговори на това съобщение
 Re: пак казвам
Автор: pif   
Дата:   31-05-14 11:15

Аз като нямам телевизор и съм изостанал. Не съм го научил тоя израз. Явно ще трябва да ходя на уроци за да догоня циливилизацията.

Отговори на това съобщение
 Re: пак казвам
Автор: icikonti   
Дата:   31-05-14 11:16

Да ..пумата е прав-термина се разпространява от фусбалерите, които са си тъпи копелета![smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: пак казвам
Автор: pmartinov   
Дата:   31-05-14 11:18

Героите нa Aлеко Констaнтинов днес ни гледaт умно от телевизорa и пaк ни обещaвaт,че светлото ни бъдеще ще се сбъдне единствено aко глaсувaме зa тях.

От бългaрскaтa телевизионнa бозa опитвaм единствено сaмо в съботa или неделя и то сaмо aко е преснa и aктуaлнa.

A когaто е добре вкиснaтa кaкто обикновенно я пропускaм с огромно удоволствие.


Отговори на това съобщение
 Re: пак казвам
Автор: biser_todorov   
Дата:   31-05-14 11:43

Изразът "пак казвам" е релевантен спрямо актуалния жаргонен говор, който от своя страна дисипира емоционалната енергия на казващия го и дава възможност за премисляне на следващите думи. [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: пак казвам
Автор: fit_ness   
Дата:   31-05-14 11:51

Бисере, и това не е начина (релевантен,дисипира ). Някъде посредата може би е истината[smilie3]
Имам приятел, който много обича да използва изрази като твоите. След това победоносно, наслаждавайки се на своя интелект гледа недоумяващите изражения на хората. Опитвам се да кажа, че и другата крайност буди смях[beer]



Публикацията е редактирана (31-05-14 12:03)

Отговори на това съобщение
 Re: пак казвам
Автор: asahi   
Дата:   31-05-14 12:03

"Пак казвам" го въведоха футболните президенти и треньори, след това футболистите, след това публиката им. Заслушайте се.

Отговори на това съобщение
 Re: пак казвам
Автор: fit_ness   
Дата:   31-05-14 12:07

...и накрая политиците :) Имаме много да учим...[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: пак казвам
Автор: мара   
Дата:   31-05-14 12:15

асахе, не моем се заслушвам толкоз. достатъчно ми е, че кат додат синковецът и себеподобните му, от "в смисъл" не моем се отървем [smilie18] [smilie18] [smilie18]
ся ако лепнат и тава...едно приказване че настане...мани мани

Отговори на това съобщение
 Re: пак казвам
Автор: baba-peugeot   
Дата:   31-05-14 12:30

Пак казвам-едно дете оправя работата.
В смисъл имам 6 годишна дъщеря,която гледа анимация до посиняване и аз телевизия не гледам![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: пак казвам
Автор: shamelessEyes   
Дата:   31-05-14 12:33

Televisión Addict

Отговори на това съобщение
 Re: пак казвам
Автор: shamelessEyes   
Дата:   31-05-14 12:33

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: пак казвам
Автор: biser_todorov   
Дата:   31-05-14 12:52

fit_ness,
Това си е изкуство да се говори по подобен начин, така че повечето хора (включително и тези с интелект на средно ниво) да не разбират за какво става въпрос. Това най-често се придобива в различните университети, поне в тези от тях които все още държат високо ниво. [smile]
В нормален разговор "на по бира" с приятели, всеки разказва случки, филми които е гледал и т.н. Аз гледам само НГ и Дискавъри, и като започна да им обяснявам каквото съм разбрал съвсем любителски от филма за квантова физика и те ме гледат като препарирани... Това поне от обща култура човек трябва да го знае. [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: пак казвам
Автор: milen4040   
Дата:   31-05-14 13:07

най-обичам "В СМИСЪЛ" няколко пъти в изречението,реднексите масово го ползват

Отговори на това съобщение
 Re: пак казвам
Автор: fit_ness   
Дата:   31-05-14 13:20

г-н Тодоров (май така трябва да се обръщаме към Вас), точно за това говоря и Вие го потвърдихте. Обясняваме нещо по възможно най-сложния начин и после казваме, че това е нормално и всеки средностатистически човек трябва да го знае. Така още повече се "извисяваме" и в същото време втълпяваме на останалите колко са ограничени. Има един политик, който преди си говореше нормално, но след като смени бившия си началник на шефското кресло започна да говори по Вашия начин. Смях
п.с. Всяко нещо може да се каже и обясни с думи прости, а това, че карате приятелите си да гледат като препарирани само може да ги отдалечи от вас, не обратното [beer]



Публикацията е редактирана (31-05-14 13:32)

Отговори на това съобщение
 Re: пак казвам
Автор: falcon   
Дата:   31-05-14 13:52

Егати темата[smilie18] [smilie18] [smilie18]
Начи пичуе, пак казвам, в смъсъл, спрете се [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: пак казвам
Автор: mitku   
Дата:   31-05-14 14:06

Пак казвам... такова... ръзийши... в смисъл... ъъъъъ... "липсваше ни малшанс" (c) (r) (tm). [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: пак казвам
Автор: biser_todorov   
Дата:   31-05-14 14:12

Нормално е всеки човек да е гледал подобни филми. Този месец по НГ дават един подобен, "Космос". Нормално е всеки човек да е чувал или знае какво е пулсар, какво е неутронна звезда, как атомите получават масата си, какво е неутрино, за Големия взрив, за екзопланети, какво е супернова и хипернова, за антиматерия, какво е тъмната енергия, за струнната теория. Това са нормални неща и човек се интересува от тях.
И аз си мисля, че почти всички хора (поне със средно ниво на интелект), които някога да ходили в сериозен университет, могат да анализират и осмислят тези неща.

П.П. Не е нормално политиците да говорят като хамали - пример Б.Б. [smile] "филии с мас" и т.н. Това е недопустимо, некултурно и показва колко е простотията на дадения човек. Това е само пример, аз не се интересувам от политика, много рядко гледам тв канали различни от НГ и Дискавъри.
По тази и други причини от много години НЕ гласувам, защото няма за кого. Всички политици са много под интелектуалното ниво на средностатистическия човек в страната.



Публикацията е редактирана (31-05-14 14:13)

Отговори на това съобщение
 Re: пак казвам
Автор: falcon   
Дата:   31-05-14 14:14

Пич това е дискриминация. Никой не може да ти наложи как да говориш български език, но и ти не можеш да го направиш спрямо другите. Вътрешно се смей колкото искаш иначе[smilie3]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »