Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Nikon d80 цена ?
Автор: dbu   
Дата:   23-05-14 10:53

Здравейте,

Колко според вас е разумната цена на този апарат ? Кадри - цена?
Защото търся да купя за един приятел, а гледам, че са се продавали доста евтино някой екземпляри и като цяло в чужбина са доста по евтини от тези в България.

Аз снимам със същия и го купих преди 6 месеца на 3000 кадъра като нов беше, но пък дадох доста пари според това което ми казват хората 450лв... Много съм доволен от машинката и за парите си според мен се справя доста добре.

Поздрави

P.S. Много съм бос във фотографията това ми беше първият DLSR

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon d80 цена ?
Автор: fraction   
Дата:   23-05-14 11:07

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon d80 цена ?
Автор: PhotoBo   
Дата:   23-05-14 11:43

На мен 450лв ми се струва нормална цена за такъв на 3к кадъра. Ние взехме един като второ тяло/тяло за жената/ за 300 кинта преди, но беше на 60к и въпреки всичко бачка като стара пушка :)
Имах и D90 - малко съжалявам, че го продадох на 10к кадъра [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon d80 цена ?
Автор: satansho   
Дата:   23-05-14 13:23

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon d80 цена ?
Автор: fraction   
Дата:   23-05-14 13:34

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon d80 цена ?
Автор: satansho   
Дата:   23-05-14 16:18

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon d80 цена ?
Автор: fraction   
Дата:   23-05-14 16:32

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon d80 цена ?
Автор: photostoykov   
Дата:   23-05-14 18:53

350 лв. с някакъв обектив..., но препоръчително е да се огледа за D90!
CCD матрицата има прекрасни цветове, но не издържа на високо ISO! Когато се снима на базово ISO, картинките от CCD са по-"сочни", с правилно цветопредаване и не се нуждаят от допълнително обработване, ако са директен JPEG.
Ами, Ваш избор!

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon d80 цена ?
Автор: vgramatikov   
Дата:   23-05-14 19:55

d90 e изключително тяло за парите си втора ръка.
д80 също...остарял морално сензор но само като светлочувствителност. До 800 исо е ок докато д90 е добре дори на 3200.

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon d80 цена ?
Автор: da.fo   
Дата:   24-05-14 09:55

Преди 2 месеца продадох моя Д 80 за 325 лева + карта 8ГБ. Тялото беше на около 35/6 000 кадъра. Лошото е , че започва да се разтяга гумата отзад и трябва или много точно да се намали с макетно ножче или нова да се залепи.


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »