Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 СПЕШНО - КРЪВОДАРЯВАНЕ
Автор: stefan10   
Дата:   05-02-14 21:17

МОЛЯ ВИ, ПОМОГНЕТЕ!!!
ЗА СПЕШНА ОПЕРАЦИЯ НА МАЙКА МИ Е НЕОБХОДИМА КРЪВ О(-). КАЗАХА, ЧЕ АКО СЕ ЗАТРУДНИМ, МОЖЕ И КРЪВ ОТ ГРУПА "А" ДА БЪДЕ ПОДСИГУРЕНА(Не уточниха RH, значи може А+ или А-. Явно тези групи са им дефицитни и срещу осигурена кръв от тях, ще направят операцията на майка ми.).
Много моля хора с посочените кръвни групи от Русе, Разград, Силистра, Габрово, Търново, Плевен да помогнат.(Кръвните центрове в тези градове са в една обща система).
Когато се дава кръвта в съответния кръвен център, трябва да се запише, че тя е за:
ИВАНКА КОСТАДИНОВА АТАНАСОВА, която лежи в ОРТОПЕДИЯ - РУСЕ.

ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ!
СТЕФАН - тел.0885664000


Отговори на това съобщение
 Re: СПЕШНО - КРЪВОДАРЯВАНЕ
Автор: мара   
Дата:   05-02-14 21:22

в сураттефтеря имаме група за безвъзмездно кръводаряване. даже май има няколко, ама ето ти линк към нашта.

https://www.facebook.com/groups/510879738958312/

аз съм в софия и при това съм давала скоро.

Отговори на това съобщение
 Re: СПЕШНО - КРЪВОДАРЯВАНЕ
Автор: steffo   
Дата:   05-02-14 23:06

Дарявах преди няколко месеца по подобен повод.
През колко време можеше да се дарява кръв?

Отговори на това съобщение
 Re: СПЕШНО - КРЪВОДАРЯВАНЕ
Автор: мара   
Дата:   05-02-14 23:07

3 месеца

Отговори на това съобщение
 Re: СПЕШНО - КРЪВОДАРЯВАНЕ
Автор: cvetanvas   
Дата:   06-02-14 00:12

Да разбирам ли че от София,ако кажа конкретно за кое лице и град става въпрос,няма възможност да помогна...
Още утре ще отида,ако е възможно...

Отговори на това съобщение
 Re: СПЕШНО - КРЪВОДАРЯВАНЕ
Автор: stefan10   
Дата:   06-02-14 00:49

За посочените градове кръвта се обработва в кръвен център - Плевен и от там я пращат на посоченото място. Не знам как стои въпросът, ако дарителят е от София. Бихте ли намерили в Нета техния телефон и да ги попитате?
Много Ви благодаря за разбирането!

Отговори на това съобщение
 Re: СПЕШНО - КРЪВОДАРЯВАНЕ
Автор: stefan10   
Дата:   06-02-14 01:04

Steffo, в един официален сайт за кръводарители пише следното: "Минималният срок между две кръводарявания е два месеца." Виждам тук друг отговор - 3 месеца. Утре ще попитам в кръвния център. Благодаря ти, че откликваш с този въпрос по темата!

Отговори на това съобщение
 Re: СПЕШНО - КРЪВОДАРЯВАНЕ
Автор: stefan10   
Дата:   06-02-14 20:24

!!! Днес е направена операцията! Благодаря на всички, които откликнаха и бяха съпричастни!

Отговори на това съобщение
 Re: СПЕШНО - КРЪВОДАРЯВАНЕ
Автор: мара   
Дата:   06-02-14 23:21

[smilie24] [smilie24] [smilie24]
и да знаете по принцип - в българия от един град за друг - не стаа...

Отговори на това съобщение
 Re: СПЕШНО - КРЪВОДАРЯВАНЕ
Автор: Найден-Стоянов   
Дата:   07-02-14 11:14

Здравей и аз бях в това положение преди 3г за майка ми. Мара не е права,може от един град за друг,но неможе от един център за друг. Примера който е дал Стафен е за окръг Плевен,за там може да се даде кръв от Ловеч,Габрово,и всички описани от него.Но този център не е свързан със София така, че двата центъра София-Плевен нямат връзка. На мен ми трябваше кръв за Габрово и хората от София трябваше да ги докарам до Габрово или Плевен за да дадат кръв ,защото нямат връзка София-Плевен.

Аз съм А отрицателна,ако имаш нужда от кръв просто звънни и ще отскоча до Ловеч( понеже съм от Троян) и ще дам. Просто звънни на 0886001498- Найден.

Желая много здраве на майка ти,успех!

Отговори на това съобщение
 Re: СПЕШНО - КРЪВОДАРЯВАНЕ
Автор: мара   
Дата:   07-02-14 12:27

да, така е, прав е найден, аз лошо съм се изразила.
найдене, ако искаш - запиши се в нашта група за кръводаряване в сураттефтеря:

https://www.facebook.com/groups/510879738958312/

Отговори на това съобщение
 Re: СПЕШНО - КРЪВОДАРЯВАНЕ
Автор: comorex   
Дата:   07-02-14 20:37

Пожелавам бързо възстановяване на майка ти. Точно преди 10 дни и аз бях в същото положение за моята майка. Благодаря на един приятел, който се отзова без да се замисли и двамата с него покрихме нуждите.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »