Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Доставка от DigitalRev
Автор: mmddmm   
Дата:   30-11-13 23:50

Здравейте, някой да си е поръчвал от http://www.digitalrev.com

Интересуваме как са уредени гаранциите, ДДС и срок/цена на доставка до България.


Отговори на това съобщение
 Re: Доставка от DigitalRev
Автор: ksuhorukov   
Дата:   01-12-13 00:02

Аз съм поръчвал от тях, но преди повече от 3 години. Доставката беше през DHL. ДДС и мито си плащаш (зависи все пак и от сумата на покупката), доставката е в рамките на 4-5 дни. Гаранцията е в общия случай Франция :).

Отговори на това съобщение
 Re: Доставка от DigitalRev
Автор: hotsnail   
Дата:   01-12-13 00:23

т.е. добави ДДС и махни гаранцията и виж дали излиза сметката....сещам се за поне 2 марки при които сметките доста честно не зилизат или излизат с толкоз малка разлика, че не си струват нервите.

ПП В ибея има разни китайски търговци дето си карат стоката в обединеното кралство и пращат от там. С тях поне ДДС няма и има шанс да вземеш нещо на сгода пък амакар и без нормална гаранция

PP сега гледам някои по-нови модели...ми то в техния магазин е по скъпо от софийските магазини......



Публикацията е редактирана (01-12-13 00:27)

Отговори на това съобщение
 Re: Доставка от DigitalRev
Автор: uri64   
Дата:   01-12-13 00:41

ако цените на диджитал рев те устройват и си решил да купуваш от там - направи си регистрация в Габко и като адрес за доставка дай техвия офис н ЮК

Отговори на това съобщение
 Re: Доставка от DigitalRev
Автор: mmddmm   
Дата:   01-12-13 10:31

10х

Отговори на това съобщение
 Re: Доставка от DigitalRev
Автор: mimirerelala   
Дата:   11-05-14 13:51

Аз съм поръчвала на английски адрес, нямаше такси и пристигна доста бързо. Гаранцията изтече и не ми е трябвала.., съветвам да се плаща с paypal, моята банка не прие плащане с карта.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »