Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 It's a kind of Magic... "мистериозна" самопоява на нов филтър на Ник...
Автор: Knartist   
Дата:   01-11-13 21:38

Абе, преди малко някакво "чудо" се сътвори... та се ошашавих леко - все едно някакъв хакер ми се е намърдал и ми е инсталирал ново плъгинче на Ник... без мое знание... [smilie10]

Значи, пускам си фотошопчето и ми се появява проблемче с липсващо .dll файлче.
Откривам в гуглето, че и на други се е случвало и съответното "лекарство"... готово - направено.
Ама после идва интересното.
Пускам си фотошопчето и изведнъж в списъка с филтърчетата на любимия ни Nik Software се появява нещо напълно ново (за което не бях и чувал) - Analog Efex Pro...

Та не че нещо, ама съм озадачен... на някого другиго да се е случило това скоро? [smilie8] [beer] [shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: It's a kind of Magic
Автор: peter_m   
Дата:   01-11-13 21:46

И на мен днес ми липсва MSVCP110.dll [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: It's a kind of Magic
Автор: Knartist   
Дата:   01-11-13 21:50

peter_m, а баш, точно тоз dll беше... и след като някакви чудесии открих в гугъл като решение на проблема и инсталирах, взе, че се появи и новото филтърче [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: It's a kind of Magic
Автор: eewf   
Дата:   01-11-13 21:51

А нещо интересно покрай Analog Efex Pro ? Какво предлага [smilie5]



П.П. Извинявам се, че ще споделя моя проблем в темата ти,но не искам да пускам специално такава.
От скоро съм с нов лаптоп и Windows 8. Свалих си версия на lightroom 5.2 и Nik soft ... като обработвам снимка с NIK ако натрупам повече филтри, като дам save ми дава грешка за недостатъчно памет и затваря програмата. HELP ?!

Отговори на това съобщение
 Re: It's a kind of Magic
Автор: peter_m   
Дата:   01-11-13 21:53

Аз открих че трябва да сваля нещо а микромеките 5-6мб ... ама кво точно беше вече забравих. И се оправи. Не съм оглеждал дали има нещо ново. Но пишеше че проблема е от някакъв ъпдейт на НИК ...

Отговори на това съобщение
 Re: It's a kind of Magic
Автор: Knartist   
Дата:   01-11-13 21:57

eewf, съвсем ОК да използваш случая... надявам се някой да помогне, аз не съм запознат с Лайтрум...

А онуй ново (поне за мен) филтърче прави разни ефектности в стил класически "аналогови" плаки (не че знам за "дигитални плаки") с ала "разтичания" и какво ли още не... не че съм го разучил... просто се ошашавих как "само" се появи... и го използвах за най-баналното нещо - да си направя профилна снимка за фейса [smilie18] (срам, срам)



http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn2/q72/1425563_10200890897814237_1804192798_n.jpg



Ама има хляб във филтърчето де, предполагам особено артЪ такъв [smilie8] [shtrak] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: It's a kind of Magic... "мистериозна" самопоява на нов филтър на Ник...
Автор: Canon   
Дата:   01-11-13 22:16

Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2012 Update 3

Отговори на това съобщение
 Re: It's a kind of Magic... "мистериозна" самопоява на нов филтър на Ник...
Автор: Knartist   
Дата:   01-11-13 22:20

Canon, тъй, тез работки бяха лекарството... с 32 и 64 битови версии - и двете ги пуснах... иии... каквото стана, стана [smile]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »