Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Безплатно фото списание на Сони
Автор: hotsnail   
Дата:   19-10-13 05:55

Пуснали са безплатно електронно списание в което майстори фотографи показват снимки и дават съвети. Снимките повечето са много добри т.е. Повече на изложба на снимки го избива и това е хубаво

Imaging Edge

Има данни разни за големия им фотоконкурса. В октомврийския брой има и българския кадър победител с паяка.

Интересно е, макар на мен да ми идва малко натрапчива рекламата, хем много се кефя на Сонски реклами. Ама е без пари и доста превъзхожда с качество на снимките и фотографите поп фото и някои други дето си купувам.

Това е сайта
http://www.imagingedge.com/


Инак списанието идва като приложение за iPad. На Андройд не знам как е.

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатно фото списание на Сони
Автор: GOSPODIN   
Дата:   21-10-13 10:10

Е, как може да е за Андроид - Сони правят едни от най-добрите смартфони с Андроид и иконката в сайта е до тази с отхапаната ябълка :)

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатно фото списание на Сони
Автор: Тед   
Дата:   21-10-13 10:33

Да,ама иска Сони Андроид дивайс. [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Безплатно фото списание на Сони
Автор: victory13   
Дата:   21-10-13 10:47

Още от 2009 всеки месец Гари Фрийдмън си ми пише какво е споделил в блога си, в началото с архив до август 2008... и не спира. Туй щото си купих книгата му за а200... Има много и не лоши идеи човека, а и снима много добре /мое мнение[smilie18] /[beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »