Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Подари фотоапарат на дете от дом
Автор: kopche   
Дата:   14-10-13 15:26

Казвам се Албена Делистоянова. До тук за 1 седмица, преди съобщението на фондация "Пламен Горанов" да излезе във фото форума,съм събрала седем дарени фотоапарата от напълно непознати хора, получили информацията от уста на уста, както се казва. Надявам се, че тук фондацията ще срещне още по-голяма подкрепа, защото се обръща към хора, които знаят каква сила е фотографията. Сила като творческо себеизразяване, сила, която превръща ежедневието в изкуство, сила, която показва красиви и грозни истини...
И така, ако идеята Ви е спечелила и сте съпричастни, можете да помогнете дори като питате познати, приятели, семейство дали имат възможност да подарят прозорче към един широк хоризонт на дете, което е принудено да стои в ъгъл на заключена стая. Това прозорче гледа през обектив на фотоапарат.
Моите координати са 0888 711 520, kokopche@gmail.com, поемам куриерските разходи по изпращането. Ако сте в София, може и да се видим лично.
Който се съмнява, че има смисъл в това да се предлага възможност на децата от домовете да бъдат творци и автори, вместо да се хвърлят усилия за събиране на консерви с копърка например нека види снимките с децата от "Летен лагер по изкуство". "Няма" такава жажда за знания! Благодаря, че прочетохте и споделихте!
Важно е да се прави разлика между роял "Блютнер" и хладилник!

Отговори на това съобщение
 Re: Подари фотоапарат на дете от дом
Автор: marchello   
Дата:   14-10-13 15:35

защо тези деца стоят в ъгъла на заключена стая?

Отговори на това съобщение
 Re: Подари фотоапарат на дете от дом
Автор: kopche   
Дата:   14-10-13 15:48

Образно казано. Ресурса на държавата и на домовете не достига да им осигури нещо повече от някакво битуване и елементарно образование. А всички ние знаем колко е важно човек да има достъп до изкуството под всякаква форма.

Отговори на това съобщение
 Re: Подари фотоапарат на дете от дом
Автор: fotorafi   
Дата:   15-10-13 17:19

Да подкрепим децата на България, кой с каквото може![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Подари фотоапарат на дете от дом
Автор: ZED   
Дата:   15-10-13 18:18

Не съм в течение. Какви фотоапарати се търсят?[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Подари фотоапарат на дете от дом
Автор: kopche   
Дата:   15-10-13 20:04

Работещи цифрови фотоапарати, най-добре компактни. Целта е да имат и практическо обучение. Така ще може да се показват плюсовете и минусите на собствените им кадри. В последствие на изявените таланти ще опитаме да предоставим по-сериозна техника.

Отговори на това съобщение
 Re: Подари фотоапарат на дете от дом
Автор: kvakioh   
Дата:   16-10-13 16:41

Имам един Кодак, със зарядно, 2 батерии, работещ, без карта памет.
Малко по-голям от компактен е, но е модерен апарат на 3 години. Не ми трябва. Пишете ми ЛС дали може примерно другата седмица в сряда следобяд да се видим да ви го дам. В София съм.

Отговори на това съобщение
 Re: Подари фотоапарат на дете от дом
Автор: kopche   
Дата:   16-10-13 19:29

Благодаря, Благодаря! Чудесно! Тринадесети фотоапарат! Щастливо число! Да информирам, че на фотоапаратите ще прикачам малки, цветни, дървени, елипсовидни плочки с имената на дарителите. Така децата няма да получат просто уред, а приятел с име :) Благодаря отново!

Отговори на това съобщение
 Re: Подари фотоапарат на дете от дом
Автор: Seifi   
Дата:   17-10-13 12:05

Много добра идея!

[smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Подари фотоапарат на дете от дом
Автор: kopche   
Дата:   18-10-13 10:33

Ето едно интересно предложение! Един приятел заменя SONY MINI DV за два цифрови работещи фото апарата, които ще дари за инициативата "Подари фото апарат на дете от дом"! Ако Ви интересува, пишете ми, моля!

Отговори на това съобщение
 Re: Подари фотоапарат на дете от дом
Автор: kopche   
Дата:   19-10-13 12:10

Благодаря на Plamen11 за дарения чудесен апарат!

Отговори на това съобщение
 Re: Подари фотоапарат на дете от дом
Автор: kopche   
Дата:   20-10-13 11:53

С голяма Благодарност към Seifi за подкрепата!

Отговори на това съобщение
 Re: Подари фотоапарат на дете от дом
Автор: kopche   
Дата:   20-10-13 11:56

Fotorafi, много се радвам на Вашата помощ и подкрепа!

Отговори на това съобщение
 Re: Подари фотоапарат на дете от дом
Автор: mimko7   
Дата:   21-10-13 08:57

kopchе

В кой град сте ?

Отговори на това съобщение
 Re: Подари фотоапарат на дете от дом
Автор: kopche   
Дата:   21-10-13 15:02

Събираме техника в София и Варна. Аз поемам куриерските разходи до София, ако сте извън тези два града.

Отговори на това съобщение
 Re: Подари фотоапарат на дете от дом
Автор: kopche   
Дата:   24-10-13 14:48

Искам да публикувам тук снимка на събраните до момента фото апарати, но не знам как става това. Може ли помощ?

Отговори на това съобщение
 Re: Подари фотоапарат на дете от дом
Автор: mIRCata   
Дата:   24-10-13 15:32

Долу под смайлитата има текст Вмъкване на картинка. Натискаш го и между таговете слагаш линка към картинката. Психозата не ще ли да помага с акъл? :)

Отговори на това съобщение
 Re: Подари фотоапарат на дете от дом
Автор: kopche   
Дата:   24-10-13 16:15

Да, Психозата помогна с акъл, равен и на Вашата помощ. Проблема е, че нещо не се получава. Както и да е, благодаря за отзивчивостта [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Подари фотоапарат на дете от дом
Автор: mIRCata   
Дата:   25-10-13 12:03

Изпрати ми линка на снимката на ЛС да пробвам аз да го сложа.
Или просто сложи линка тук като текст и поне ще може да се копира и да се прегледа от желаещите.

Отговори на това съобщение
 Re: Подари фотоапарат на дете от дом
Автор: kopche   
Дата:   25-10-13 13:14

Благодаря, другата седмица ще Ви пратя, защото очаквам още два апарата и така ще направя актуална снимка с всички дарени до момента [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Подари фотоапарат на дете от дом
Автор: kopche   
Дата:   31-10-13 13:00

Благодаря на shubo._ за дарения фото апарат! Ще има друг живот, други ръце ще го държат и други очи ще гледат на света през него, но... всичко това е прекрасно! :)

Отговори на това съобщение
 Re: Подари фотоапарат на дете от дом
Автор: Seifi   
Дата:   06-11-13 10:50

да повдигнем хубавата тема

Отговори на това съобщение
 Re: Подари фотоапарат на дете от дом
Автор: kopche   
Дата:   06-11-13 16:16

[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Подари фотоапарат на дете от дом
Автор: fotorafi   
Дата:   16-11-13 13:12

Събрах няколко филмови апарата, събирам и черно-бели филми. Имам корекс дози и химикали за проявяване на филми. При необходимост имам и готовност с два-три увеличителя, фотохартия и химикали да оборудваме черно-бяла лаборатория за да могат децата да се докоснат до магията на черно-бялата фотография[shtrak]
Да подкрепим децата !

Отговори на това съобщение
 Re: Подари фотоапарат на дете от дом
Автор: kopche   
Дата:   20-11-13 21:37

Оооо! За това направо не смеех и да помисля! А не е ли по-добре първо да направим въведение във фотографията с цифровите апарати, а после на изявените таланти да направим обучение за класиката?



Публикацията е редактирана (20-11-13 21:39)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »