Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Има ли желаещи за разходка до Тетевенския балкан
Автор: МС   
Дата:   26-09-13 13:39

Здравейте, ще ми се да направя разходка от София до връх Острич и водопад Скока край Тетевен с цел снимки за кеф. Търся си компания за да не съм съвсем сама из Балкана..че приятелите ми не разбират тръпката "снимане" и като тръгнем заедно все ме питат: "Е, сега к`во му снимаш на това...?" и не ме оставят да се нарадвам. Ако има желаещи съмишленици ще се радвам да се запътим заедно за на там през следващата или по-следващата събота.


Отговори на това съобщение
 Re: Има ли желаещи за разходка до Тетевенския балкан
Автор: realnoncho   
Дата:   26-09-13 13:58

Много добра идея, аз тъкмо обмислях да пусна тема за ходене в Централен балкан(х. Левски) на 19-20 октомври, че там мога да водя. Тези съботи за които говориш обаче май съм зает.

П.П. Обичам такива теми с предложения за снимане и ходене някъде, нали затова е форума [smilie24] :)

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли желаещи за разходка до Тетевенския балкан
Автор: МС   
Дата:   26-09-13 14:29

Ако не бъркам хижата бях там лятото ,на път за х.Добрила, след като минахме Купените, Кръстците, Костенурките, Ботев...Ама си е повече ходене и по-малко снимане...направо подтичквах да ги догоня ако крадешком на тъгадък извадя апарата. Сега ми се иска да е малко ходене и повече снимки и възторг.

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли желаещи за разходка до Тетевенския балкан
Автор: kvakioh   
Дата:   26-09-13 14:30

Следващата събота (5.10) аз мога, има кола мисля в доста добро състояние, има апарати и обективи, желание, така че може да се измисли нещо. Двама сме. В София сме.

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли желаещи за разходка до Тетевенския балкан
Автор: sigmadelta   
Дата:   26-09-13 15:34

Над село Копиловци Монтанско, се намира в. Копрен и има много водопади, малки, големи и по- големи и е много красиво особенно в есенна премяна. Може да се правят само снимки , може да се ходи и да се правят снимки. Тук аз мога да водя на 05.10 също съм свободен.

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли желаещи за разходка до Тетевенския балкан
Автор: realnoncho   
Дата:   26-09-13 15:34

Не се бъркаш, там е хижата - ходене си има, но в една прекрасна есенна гора може да си ходиш цял ден(маршрута от Карлово, не от Добрила).

Хм, заблудил съм се че 6-ти(когато имам някакви планове) е събота.

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли желаещи за разходка до Тетевенския балкан
Автор: МС   
Дата:   26-09-13 15:53

А така,де, ами ако стане организацията и идем на 5-ти край Тетевен, не може ли да водиш на в. Копрен следващата събота ?И изобщо можем ли да си направим някаква организацийка за такива фоторазходки?

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли желаещи за разходка до Тетевенския балкан
Автор: sigmadelta   
Дата:   26-09-13 15:58

Може ! Всичко може , само желание трябва !

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли желаещи за разходка до Тетевенския балкан
Автор: chepkata   
Дата:   26-09-13 17:18

Аз също съм свободен (за сега) за 5.10, та идеята много ми допада! От София съм, също с кола. Ще държим връзка в темата.[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли желаещи за разходка до Тетевенския балкан
Автор: mr_green   
Дата:   29-09-13 19:49

Благородно завиждам ,чакаме снимки ,като се сдобия с нужната техника и аз идвам [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Има ли желаещи за разходка до Тетевенския балкан
Автор: zotto   
Дата:   29-09-13 21:23

За съжаление следващата събота имам ангажименти, но ще следя за следващата разходка да се включа с наи-голямо удоволствие[smile] Качете някоя и друга снимка в темичката после.

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли желаещи за разходка до Тетевенския балкан
Автор: МС   
Дата:   30-09-13 22:15

Добре, давайте предложения за дати, да може повече хора да се включат.

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли желаещи за разходка до Тетевенския балкан
Автор: sirkhann   
Дата:   30-09-13 22:47

Оооооо [smitten] Трябва да си направя само една количка да си влача първобитната техника с мен, иначе най-хубавото време в годината за снимки [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли желаещи за разходка до Тетевенския балкан
Автор: МС   
Дата:   30-09-13 23:39

Да не снимаш с Hasselblad [smile]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »