Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 имам нужда от малко подкрепа
Автор: Mal4o   
Дата:   03-09-13 23:29

Здравейте!!
Искам да ви помоля за малко подкрепа!Участвам в един конкурс "Всичко е добре когато започва добре"..конкурса е за кратко видео!
Много бих Ви била благодарна,ако ме подкрепите с по един глас [smilie5]

Ако има желаещи..можете да го направите във facebook на страницата на "Обичам съвременното изкуство" като за целта трябва първо да я харесате,а след това можете да откриете филмчето ми в галерията с най-харесваните!То е с едни слънчогледи и е stopmotion,a под него пише Anna Nikolova!Всеки може да даде един глас като цъкне бутона с харесвам под самото име!

Благодаря Ви!!! И се забавлявайте! [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: имам нужда от малко подкрепа
Автор: marchello   
Дата:   03-09-13 23:36

[smilie18] стигати дееее

Отговори на това съобщение
 Re: имам нужда от малко подкрепа
Автор: kadar   
Дата:   03-09-13 23:40

.....Боже мили.....

Отговори на това съобщение
 Re: имам нужда от малко подкрепа
Автор: Mal4o   
Дата:   03-09-13 23:40

Marchello, хареса ли ти? [smilie8]



Публикацията е редактирана (03-09-13 23:44)

Отговори на това съобщение
 Re: имам нужда от малко подкрепа
Автор: slav4cho   
Дата:   03-09-13 23:49

Имам нужда от подкрепа, събирам за 5д2, моля пращайте по 5-10 лв или там, колкото сърце ви даде, адреса на лични [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: имам нужда от малко подкрепа
Автор: metodiev_martin   
Дата:   03-09-13 23:50

Не, не ми харесва
<Като за целта трябва първо да я харесате,а след това можете да откриете филмчето ми в галерията с най-харесваните>
Какво полудя тоя народ по тия фейсбук свинщини? не разбирате ли, че всичко се прави с цел популяризиране и реклама? то не бяха таблети, то не бяха канони 1100д, лайк, та лайк, днеска самсунг таб, утре дачия логан, след това апартамент в Царево
Клипчето е безинтересно и е в нарушение на авторските права на използваната към него песен.

Отговори на това съобщение
 Re: имам нужда от малко подкрепа
Автор: slav4cho   
Дата:   03-09-13 23:55

Качи направо линк към клипчето, че не можах да го намеря [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: имам нужда от малко подкрепа
Автор: Mal4o   
Дата:   04-09-13 00:05

https://bg-bg.facebook.com/contemporaryartbg


Това е линк към страницата..не дава директен към клипа!На името на Anna Nikolova е.Не карам никой да го подкрепи,ако не го харесва!Не твърдя,че е някакъв уникален и не казвам, че фейсбук е супер!И аз го ползвам рядко..постарах се и искам да ви го покажа [smilie24] Относно авторското право доколкото знам имам право да ползвам 30сек! :)

Благодаря [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: имам нужда от малко подкрепа
Автор: 4i4o-Joro   
Дата:   04-09-13 00:07

Наистина ми хареса, повече от другите които видях, но беше голям зор докато го открия, ако може директен линк ще е по-лесно
иначе metodiev_martin е прав
за тия фейсбук свинщини? не разбирате ли, че всичко се прави с цел популяризиране и реклама?
но това е положението


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »