Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Мнение за книга
Автор: Lambov   
Дата:   27-08-13 15:57

Черно-белите снимки National Geographic

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за книга
Автор: quazimodo   
Дата:   27-08-13 17:07

Имам я, чел съм я, кажи какво те интересува.

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за книга
Автор: Lambov   
Дата:   27-08-13 18:00

Мнение...
хареса ли ти, струва ли си да се чете, има ли какво да се научи, за по начинаещи ли е кн

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за книга
Автор: quazimodo   
Дата:   27-08-13 18:58

Книжката е насочена към тези, които се чудят дали да започнат да снимат само в черно-бяло и как да постигнат по-добри резултати. Всички общофотографски понятия са засегнати по-скоро информативно отколкото с образователна цел. По-обстойна информация има в частта за сканиране на филми и обработка на скановете, както и за получаване на прилично монохромно изображение при обработка на RAW файл във Фотошоп. Та ако трябва специално да купуваш тази книжка, за да я прочетеш, не си струва. Всичката подходяща информация за снимане на филм ще намериш в старите ръководства по фотография и там е разяснена точно като за начинаещи. Ако искаш да получаваш монохромни цифрови изображения е достатъчно да се консултираш с което и да е ръководство за работа с фотошоп.

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за книга
Автор: V-plod   
Дата:   27-08-13 20:23

Книгата е 12,90 лв.
Толкова ли ви свидят 13лв за да си я купите и прочетете, дори да не оправдае очакванията ви [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за книга
Автор: Lambov   
Дата:   27-08-13 20:41

Не е въпроса в парите а в свободното време, предпочитам да почета нещо което би ми било по полезно.

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за книга
Автор: quazimodo   
Дата:   27-08-13 21:40

V-plod, преди време дадох доста пари за книга с фотографска тематика и се оказа, че наистина не си струва купуването. Ако тогава някой ми бе подсказал, просто нямаше да се набутам за нещо, което може да се прочете безплатно в Мрежата[beer].

Отговори на това съобщение
 Re: Мнение за книга
Автор: MikeDimit   
Дата:   27-08-13 22:28

Не си струва. Като информативност книгите от поредицата са на ниво for Dummies. Струват си тематичните им сборници. Останалото е ...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »