Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Въпрос за устието на Ропотамо
Автор: chepkata   
Дата:   17-07-13 16:09

Здравейте колеги! На южното черноморие съм и се питах, дали някой от форума може да даде инфо за достъпа до устието? Интересува ме може ли да се стигне с кола и ако не, то колко е дълъг прехода? Всяка информация би ми била от полза. А колата ми е висока, но не е джип.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за устието на Ропотамо
Автор: 1swamp2frogs   
Дата:   17-07-13 16:23

С кола има достъп само ако си горски или имаш разрешително. Но, може да се стигне до самото било (южния бряг) по приличен асфалтов път, където ви очаква бариера. От там пеша е към 15-20 минутки надолу.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за устието на Ропотамо
Автор: ksuhorukov   
Дата:   17-07-13 16:46

Така е, стига се само до бариерата. Пътят надолу наистина не е проблем. Става тегаво когато трябва да се връщаш... и в тая жега...[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за устието на Ропотамо
Автор: murrey   
Дата:   17-07-13 16:47

Път има през Приморско, покрай Перла, Бегликташ и от там надолу, преди се стигаше до едни рибарски постройки.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за устието на Ропотамо
Автор: asahi   
Дата:   17-07-13 16:49

Имаше.
Един добър начин да стигнеш до устието е с лодка за разходка от моста до пътя. Могат да те свалят и да те приберат на някой следващ курс.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за устието на Ропотамо
Автор: chepkata   
Дата:   17-07-13 17:15

Мерси на включилите се! Разбрах и отивам!

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за устието на Ропотамо
Автор: jingov   
Дата:   17-07-13 19:06

12км в двете посоки, от бариерата !

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за устието на Ропотамо
Автор: Gecata   
Дата:   17-07-13 20:19

И "нещото" дето ще видиш на устието ще е доста разочароващо.....

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за устието на Ропотамо
Автор: neillmakoli   
Дата:   17-07-13 20:40

Има доста боклуци около уститето...

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за устието на Ропотамо
Автор: E.Yonkov   
Дата:   18-07-13 21:25

Най-добрата гледка към устието на Ропотамо е от баира малко преди да стигнеш Лъвската глава - спираш на "паркинга" от който се тръгва към Бегликташ, само че тръгваш в обратната посока, последно като ходих даже имаше маркировка нагоре.


https://lh6.googleusercontent.com/-18aOG7LPWXU/TWfePtn01kI/AAAAAAAAC2s/OOE-px1KwBE/w750-h454-no/PICT


Имах някакви по-читави кадри, но сега не ми се търси, пък и из нета има достатъчно. Малко бъхтене си е, но калето горе винаги ми се е струвало по-впечатляващо от Бегликташ, който също си струва да види човек щом е отишъл до там. Пък и да се спусне до брега (но това е все пак фотографски форум да не прекаляваме с излишно пролятата пот по разни камънаци).
Всъщност най-лесния начин май е от север - спираш на Аркутино и ходиш малко по плажа. И пясъчните лилиии трябва да са цъфнали вече - става и за почти екзотични макроснимки.


Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за устието на Ропотамо
Автор: tvk75   
Дата:   18-07-13 22:07

и сега очакваме пресни снимки [cool]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »