Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Как да изключа Lightroom-а, да не ми се пуска всеки път когато свържа карта с пс
Автор: stanislav_terzziev   
Дата:   29-06-13 19:34

Всеки път, когато вкарам картата на апарата в четеца, ми се пуска Lightroom-а. Това става и като вкарам диск със снимки. Без да натискам нищо се пуска и не мога да я деактивирам тази функция, понеже не зная от къде...
идеи [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Как да изключа Lightroom-а, да не ми се пуска всеки път когато свържа карта с пс
Автор: HP   
Дата:   29-06-13 19:54

http://www.lightroomqueen.com/downloads/bookexcerpts/lr2excerpts/memorycardlaunching20.pdf



Отговори на това съобщение
 Re: Как да изключа Lightroom-а, да не ми се пуска всеки път когато свържа карта с пс
Автор: iyorgo   
Дата:   29-06-13 20:09

Отиваш в настройките на програмата първия раздел (Общи) И махаш отметката от "Покажи диалогов прозорец при открита карта памет" , би трябвало да стане. http://store.picbg.net/pubpic/47/AE/08e85a98c08e47ae.jpg



Отговори на това съобщение
 Re: Как да изключа Lightroom-а, да не ми се пуска всеки път когато свържа карта с пс
Автор: Pavlov   
Дата:   29-06-13 20:40

Control Panel --> Auto Play, и където видиш Lightroom, го сменяш с нещо по твой вкус [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Как да изключа Lightroom-а, да не ми се пуска всеки път когато свържа карта с пс
Автор: stanislav_terzziev   
Дата:   30-06-13 11:26

Благодаря Ви! Справих се с AUTO Play - не наех, че има такива опции [smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »