Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Какво става с рейтинга в АЛБУМ?
Автор: koko_svatbi   
Дата:   21-06-13 22:43

Влизам аз в Албум, гледам най-скоро качените снимки - рейтинг 4/0, 8/0, 2/0. Скролвам и ми заби мозилата, давам рефреш и е появява нова снимка с рейтинг 4/4. Кликвам върху снимката - вече е с рейтинг 12/4. Секунди след това рефрешвам - 16/8. Влизам в базара за 3 минути да видя какво има и се връщам в албума - 37/8 [smilie5]
Гласувам и аз, благодарят ми че съм гласувал, кликам пак на албум - рейтинга същия. Влизам и гласувам отново, отново ми благодарят [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво става с рейтинга в АЛБУМ?
Автор: qpalzm   
Дата:   21-06-13 22:51

37/8 хихи

Отговори на това съобщение
 Re: Какво става с рейтинга в АЛБУМ?
Автор: мара   
Дата:   21-06-13 23:02

хм...я да видим...

Отговори на това съобщение
 Re: Какво става с рейтинга в АЛБУМ?
Автор: koko_svatbi   
Дата:   21-06-13 23:16

Интересно ми е, някакъв бъг при мен ли има, или някакви форумни ботове. Трябва да го направят като в новинарските сайтове с гласуването под коментара - от 1 IP само по един път.
То вярно, че е петък, ама такава посещаемост за 5 минути и след това нищо ...

Отговори на това съобщение
 Re: Какво става с рейтинга в АЛБУМ?
Автор: stoikovv666   
Дата:   21-06-13 23:20

5 мин. са много! Понеже в този момент бях пуснал снимка и видях точно какво се случи за секунди в един рефреш. Но така или иначе се самозалъгват с тези б-точки, хранят си собственото его а джобовете празни [smilie18] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво става с рейтинга в АЛБУМ?
Автор: Alex_Stand   
Дата:   22-06-13 01:54

А къде осребряваха точките, може ли линк?

Отговори на това съобщение
 Re: Какво става с рейтинга в АЛБУМ?
Автор: bOzo   
Дата:   22-06-13 02:04

Дават кюфтета срещу точки всяка сряда в офиса на ФФ...

Отговори на това съобщение
 Re: Какво става с рейтинга в АЛБУМ?
Автор: koko_svatbi   
Дата:   22-06-13 03:54

Всеки се прави на велик с тоя въпрос, ама редовно пуска снимки за гласуване. То и сантиметрите нямали значение, ама ... [smilie5]
Питах просто, дали на мен ми е бъгнат браузера, та мога да гласувам два пъти и не виждам реалното гласуване или просто тенденцията е пускаш снимка и сам си гласуваш за нея

Отговори на това съобщение
 Re: Какво става с рейтинга в АЛБУМ?
Автор: burningice   
Дата:   22-06-13 10:30

Toчките в знаменателя на дробта са броими, те изкарват от "Представяне" и т.н.

Отговори на това съобщение
 Re: Какво става с рейтинга в АЛБУМ?
Автор: SaS   
Дата:   22-06-13 15:28

Това с възможността да гласувате много пъти е бъг, който се опитваме да отстраним. Появява се рядко за някои браузъри на по-бавна връзка или прекъснати по време на зареждане на страницата.

Скрипта изважда прозореца с потвърждение на гласуването, но реално то не се отразява. И затова дава да се гласува втори път, но точките не се променят.

Предполагам, че случаят е такъв?

Моля да кажете на каква връзка сте, какъв бразузър и операционна система? Би ли се оправило това, ако направите пълно обновяване на страницата с CTRL+F5 клавишна комбинация за Уиндоус.

Отговори на това съобщение
 Re: Какво става с рейтинга в АЛБУМ?
Автор: uri64   
Дата:   22-06-13 16:51

#ignoreрейтингБ [smilie5] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво става с рейтинга в АЛБУМ?
Автор: metodiev_martin   
Дата:   22-06-13 17:44

И на мен ми направи впечатление, че се получава този бъг. Връзката ми е добра, а скоростта ми е 80 мегабита. С мозила - не зная, но с google chrom доста пъти ми се бъгва така. АЗ мислех, че проблема е от претоварен сървър ...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »