Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Samsung Galaxy NX
Автор: джъмбо   
Дата:   20-06-13 21:56

Galaxy NX


Отговори на това съобщение
 Re: Samsung Galaxy NX
Автор: qpalzm   
Дата:   20-06-13 22:01

офф махнали са всички копчета....[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung Galaxy NX
Автор: mishelle_m   
Дата:   20-06-13 22:06

Видео ревю: http://www.youtube.com/watch?v=etIBeHUQVUs



Отговори на това съобщение
 Re: Samsung Galaxy NX
Автор: qpalzm   
Дата:   20-06-13 22:09

Бутоните и врътките на самунг бяха едно от основните предимства пред кекс а сега е по-зле от сони.

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung Galaxy NX
Автор: джъмбо   
Дата:   20-06-13 22:14

ами на мен в момента ми е интересна камерата, ще видя по-нататък
за някой потребител на андроид е лесно ама аз съм с иос

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung Galaxy NX
Автор: pefoto01   
Дата:   20-06-13 22:18

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung Galaxy NX
Автор: Simbon4o   
Дата:   20-06-13 22:43

Трябваше да го направят на някой от по-малките без визьорните по-любителски модели. Лично на мен това апаратче ще ми спести смартфона и сапунерката с един удар. А възможностите за къстамизиране в бъдеще са просто един голям плюс. Това, че ги няма копчетата не мисля, че е проблем при условие че може да се появят къстъм менюта или с други думи управление за всеки вкус...

Да не говорим с тази изчислителна мощ какви софтуерни благинки могат да се появят в бъдеще за него...

За мен това е революция!

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung Galaxy NX
Автор: Sassho   
Дата:   20-06-13 22:48

^Някои колеги не разбират - скоро Android ще е навсякъде. В хладилници, печки , перални , климатици , всякаква бяла/черна техника и разбира се ще е Смарт и с възможност за дистанционно управление през телефона. Не знам кога обаче ще настане продължението на филма Аз , робота [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung Galaxy NX
Автор: apollo   
Дата:   20-06-13 22:50

Ако може и всички с андроиди да си стоят долу в бетона и да не се пречкат в планината цена няма да имат [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Samsung Galaxy NX
Автор: джъмбо   
Дата:   20-06-13 22:58

поне е с огромна батерия та ще издаяни един ден снимане и браузване [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung Galaxy NX
Автор: hotsnail   
Дата:   20-06-13 23:44

Simbon4o написа:

> Трябваше да го направят на някой
> от по-малките без визьорните
> по-любителски модели.

Точно!

Да не забравяме и размера - това е чудовищно голяма безогледалка...предвид че и други самсунги са ботури ..тая е направо слон

> Това, че ги няма
> копчетата не мисля, че е проблем
> при условие че може да се появят
> къстъм менюта или с други думи
> управление за всеки вкус...

и как точно ще ги пипам тия неща, като съм си лепнал сурата на визьора?

> Да не говорим с тази изчислителна
> мощ какви софтуерни благинки
> могат да се появят в бъдеще за
> него...
>
> За мен това е революция!

И за мен последното е силата ама май ще чакаме още годинка две за смислен модел. За сега това ми изглежда като голяма китайска издънка...нещо като Hover H5.

ПП qpalzm Относно кексовете добре е да пробваш преди да празнодумстваш. Моя NEX например има сходен брой джаджи за управление със среден клас фул фрейм ДСЛР! (Д700, 5д мк3 или А99)



Публикацията е редактирана (20-06-13 23:48)

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung Galaxy NX
Автор: pefoto01   
Дата:   20-06-13 23:49

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung Galaxy NX
Автор: hotsnail   
Дата:   20-06-13 23:54

пефо просто споделям...не е свързано с темата дай да не спамим. Ама да NEX-7 е нещо като модерния Канон 20Д или никон Д300 - революция

Интересно е джъмбо да каже как се баца с новия модел.

Аз съм малко песимист ама може да са го помислили китайчетата и да се окаже че има изненада.

А ако е приятен за ползване тоя тип апарати имат перспектива да са абсолютен лидер!

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung Galaxy NX
Автор: compur   
Дата:   21-06-13 07:01

"А ако е приятен за ползване тоя тип апарати имат перспектива да са абсолютен лидер!" - щото не е нито Nikon или Canon... затова е! [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung Galaxy NX
Автор: джъмбо   
Дата:   21-06-13 07:55

принципно и на мен ми липсват бутони
но какво бих предположил...
преди няколко дни си играх с друга камера NX-300, която няма визьор и това малко ме ядосваше при снимки на светло...
тук визьора ще ме спаси

иначе масово ама наистина забелязвам, че любителите снимат гледайки големия телевизор... преди 2 седмици видях един с никон Д800 който бацаше само на лайвю (как го удършаше не знам бе и с 24-70)

така че и този самсунг е предвиден да се снима предимно по дисплей... визьора е за мрънчовци като мен или за по-ентусиаирани сликари....

като се снима през визьор наистина малко липсват копчалъци... като си на дисплей не се различава особено от снимки с пен или некс (тези със сензорен дисплей)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »