Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Ремонт на Nikon FE
Автор: LAlanon   
Дата:   08-05-13 16:26

Здравейте,

Къде мога да дам/изпратя един Nikon FE за профилактика и дребни ремонти - почистване, смяна на уплатнения и т.н. Утре и петък съм в София и мисля направо да го занеса, ако ми препоръчате майстор!

Благодаря,
Иво

Отговори на това съобщение
 Re: Ремонт на Nikon FE
Автор: mihail_radkov   
Дата:   08-05-13 16:32

Наско на Дондуков [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Ремонт на Nikon FE
Автор: nick70   
Дата:   08-05-13 16:35

Дондуков №18
0887 360 051 Наско [shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Ремонт на Nikon FE
Автор: LAlanon   
Дата:   09-05-13 00:12

Мерси много! Ще ида още утре при него за консултация с тялото!

Говорих и със сервиза на Никон в София - те не могат да предложат никакво обслужване на толкова стари апарати, а и вече Никон не поризвеждат части за тях - само ФМ10 все още е актуален и Ф6. Все пак, предложиха да го изпратят в сервиза в Холандия - 150 лева за куриер и после - цена на ремонта. Това не е лош вариант, особено за по-фини и сложни ремонти.

Обадих се и на ФОТОЕКСПЕРТ - там се съгласиха да приемат всичката лентова техника, която имам - Никон и Пентакон Сикс и Яшика ТЛР, както и обективите им.... Цените, обаче, са доста солени - 75 лева за преглед на средноформатна камера (само преглед) и после отдено за профилктика (чистене и смазване) и ремонт. За 35мм тела цената е 50 лева за прегледа, а обективите са 35 лева за преглен на средноформатен и 25 за 35мм. Пак подчертавам, че това е цена само за преглед - всяко следващо действие се заплаща допълнително - чистене, настройка, смазване или... ремонт!

За Наско на Дондуков чувам само хубави неща и при всички положения ще се обърна към него за всичките ми тела и обективи, освен никонските - за тях може да пробвам и сервиза в Холандия, ако той има някакво съмнение.

Мерси за съветите!

Отговори на това съобщение
 Re: Ремонт на Nikon FE
Автор: vladx   
Дата:   09-05-13 08:57

Изобщо не се занимавай да пращаш никакви никонски тела в Холандия. Носи ги на Наско. Човека си е компетентен и определено си знае работата. Аз съм носил Pentax ME Super при него за профилактика и проверка на скоростите. Накрая беше смазал и лоста за управление на блендата - това си е в тялото. Определено съм доволен от Наско и го препоръчвам! Не го подценявай. При него съм виждал и никонски тела.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »