Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 пазаруване в Amazon.de ?
Автор: pstoev   
Дата:   29-04-13 11:05

Днес се регистрирах, но не мога да схвана принципа, доста по-различно е от Ebay...
Не виждам цена за транспорт, дали пращат до България, дали може да се плаща с PayPal..
Който има опит, ще съм благодарен за повече инфо!

Отговори на това съобщение
 Re: пазаруване в Amazon.de ?
Автор: victory13   
Дата:   29-04-13 11:10

- цената на транспорта ще се появи след като преместиш кошничката към касата - естествено можеш да се откажеш на всеки етап [cool]
- регистрирай си картата при тях [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: пазаруване в Amazon.de ?
Автор: Seifi   
Дата:   29-04-13 11:14

Mojesh s Visa da platish ili druga kreditna karta. Dovechera moga da vi kaja poveche.

Отговори на това съобщение
 Re: пазаруване в Amazon.de ?
Автор: victory13   
Дата:   29-04-13 11:20

може и с дебитна... но виртуална е най-добре... не само с амазона де [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: пазаруване в Amazon.de ?
Автор: баби-играят-с-теб   
Дата:   29-04-13 11:31

в 7-21 работни дни 9.50 EUR
в рамките на 1-2 работни дни 22.00 EUR
до Бг.

Отговори на това съобщение
 Re: пазаруване в Amazon.de ?
Автор: pstoev   
Дата:   29-04-13 11:36

ето това искам да си взема, но немския ми е малко труден [smile]
май пише транспорта безплатен?
http://www.amazon.de/gp/product/B0056AKER8/ref=ox_sc_act_image_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF



Отговори на това съобщение
 Re: пазаруване в Amazon.de ?
Автор: El_Fuego   
Дата:   29-04-13 11:51

Безплатно е най-вероятно за Германия.

С PayPal в Amazon не можеш да плащаш. Все пак е собственост на конкурента еВау...

Отговори на това съобщение
 Re: пазаруване в Amazon.de ?
Автор: realnoncho   
Дата:   29-04-13 12:02

Ако не доставят до БГ или в скъпа доставката може през gabco.org, от DE e 4лв/кг.

Отговори на това съобщение
 Re: пазаруване в Amazon.de ?
Автор: krist   
Дата:   29-04-13 12:17

Ако става въпрос за фототехника, какъв начин на доставка е най-добре и какви са вариантите за застраховка?


Отговори на това съобщение
 Re: пазаруване в Amazon.de ?
Автор: Seifi   
Дата:   29-04-13 12:18

Transporta e bezplaten za Germanija i Avstrija samo dokolkoto znam zapochvash pokupkata nesto ako ne ti jasno s nemskija mi pishi LS

[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: пазаруване в Amazon.de ?
Автор: pstoev   
Дата:   29-04-13 12:22

Отказах се! Този сайт е много объркващ!

Отговори на това съобщение
 Re: пазаруване в Amazon.de ?
Автор: Lucid   
Дата:   29-04-13 15:31

Всъщност хич не е объркващ, аз не знам немски, а си поръчвам от там. За чуплива техника не препоръчвам, защото се доставя по пощата, а след като стигне в бг просто разфасоват пратката да видят какво има вътре. Доставката не е скъпа, няколко евро е и се доставя бързо, пращат бележка до пощата като е пристигнало и просто отиваш да си прибереш пракета. Плаща се с всякакъв вид кредитни карти става и с пейпал. Аз си поръчах комплект филтри и дойдоха по-бързо от колкото очаквах, вярно опаковката беше скъсана, но те самите не бяха отваряни. Има вариант ест и чрез бг фирма да се достави, там вече не пребъркват.

Отговори на това съобщение
 Re: пазаруване в Amazon.de ?
Автор: chill   
Дата:   29-04-13 15:54

pstoev написа:

> ето това искам да си взема, но
> немския ми е малко труден [smile]

А английския?

www.amazon.co.uk

Отговори на това съобщение
 Re: пазаруване в Amazon.de ?
Автор: hotsnail   
Дата:   29-04-13 23:42

За скъпи покупки най-добре директно от Амазон. Не се занимавай с посредници разни. Амазон ако не пристигне стоката пращат още един брой. На Амазон може да им върнеш стока, ако има оплаквания и дори ще ти върнат част от парите за транспорт.

Скъпите пратки не ги пускат по пощата. Обективи един куп съм поръчвал от тях по пощата и никакви проблеми не е имало и никога не съм получавал пратка с нарушена опаковка (може в мойта поща да не ровят колетите, а други да ровят, не знам)

Отговори на това съобщение
 Re: пазаруване в Amazon.de ?
Автор: ShotlandetsaWildLife   
Дата:   30-04-13 08:39

Отвори си сайта през хром, той ти auto translate-ва всяка страница. Друг вариант е да оториш амазок англия и да симулираш покупка за да видиш къде и какво да натискаш и да правиш същото в немския амазон. Ама хайде размърдайте си тия мозъци дето са в красивите ви главици. [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: пазаруване в Amazon.de ?
Автор: Seifi   
Дата:   30-04-13 11:00

Е аз предложих помощ с немския ако е необходимо. Не бих нарекъл покупката от немския амазон трудна, почти като от всеки онлине магазин са стъпките.

Отговори на това съобщение
 Re: пазаруване в Amazon.de ?
Автор: mitku   
Дата:   30-04-13 16:37

Не виждам какво му е сложното. Аз лично съм пазарувал доста неща от немския Амазон и преди като бях с Файърфокс и си го гледах на немски... без да знам немски. Е, вярно, че аз реално си ги знам на изуст копчетата и менютата какво значат (от масата покупки, които съм правил в Английския Амазон [smilie5] ), но иначе няма никакви грижи. [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: пазаруване в Amazon.de?
Автор: fUBU05   
Дата:   30-04-13 17:52

Поръчвал съм от amazon.de d5100 + 18-105 дойде с куриерска фирма Ин Тайм доставката беше EUR 7,05 и дойде за 3 дена ...Апарата беше невредим. [smilie7]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »