Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Светкавица - впечатления
Автор: mitko85   
Дата:   24-03-13 13:46

Привет!
Един приятел в началото на Април ще ходи до САЩ.
Реших да се възползвам и да ми вземе една светкавица Yongnuo YN568EX за Canon. Та въпроса ми е, има ли някой впечатления от светкавицата, били положителни или отрицателни. Зная че оригинална си е най-добра, но все пак......
Благодаря ви!

Отговори на това съобщение
 Re: Светкавица - впечатления
Автор: pefoto01   
Дата:   25-03-13 03:00

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Светкавица - впечатления
Автор: rlk   
Дата:   25-03-13 04:14

Получаваш това за което плащаш. Ако е Канонска ще е по-добре, но не е гаранция, че ще е по здрава. Моите през година, две ходят в сервиза, но имат натоварване. Ако няма да я товариш, тогава може би не си струва да даваш 4-5 пъти повече за Канонска светкавица. Въпреки че и двете бяха скоро на ремонт и той е на цената на нова Yongnuo всеки, предпочетох да си ремонтирам Канонските вместо да взема нови Yongnuo. Отзиви в нета може да намериш много, но въпреки това каквото и да решиш пак ще е индивидуално на какво ще попаднеш. Късмет!

П.П.Във връзка с ремонтите да кажа, че CPS е голяма работа и само ме е яд, че преди още не съм станал член.



Публикацията е редактирана (25-03-13 04:33)

Отговори на това съобщение
 Re: Светкавица - впечатления
Автор: баби-играят-с-теб   
Дата:   25-03-13 13:35

Купувай я смело. [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Светкавица - впечатления
Автор: KiIIeR   
Дата:   25-03-13 18:11

мм а защо ти е да я носи от щатите. моята чакам да ми я донесе пощальона. 170 долара. или 270лв.
В България има сервиз за тези светкавици, така че дори и да стане нещо има кой да я оправи локално.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »