Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Статив ROYAL TRIPOD 41 мнения?
Автор: Photography1   
Дата:   05-02-13 09:57

Какво мислите за тази марка стативи и за този определено?[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Статив ROYAL TRIPOD 41 мнения?
Автор: Pavlov   
Дата:   05-02-13 11:22

Мислим, че е евтин китайски боклук.

Отговори на това съобщение
 Re: Статив ROYAL TRIPOD 41 мнения?
Автор: Photography1   
Дата:   09-02-13 15:35

А за СТАТИВ HAMA 4175 , HAMA 4161???

Отговори на това съобщение
 Re: Статив ROYAL TRIPOD 41 мнения?
Автор: mcnicko   
Дата:   09-02-13 16:15

За първия който пита - сравнително стабилен е, но качеството е отвратително - скърца, иска натягане на сглобките преди да става за нещо, главата е ужасяващо тегава за работа - като цяло - за 35 лв като за 35 лв...

Втория, като гледма е на същия хал...

Предполагам ги гледаш в Технополис тия стативчета? Отдели поне още някой лев и вземи ТОВА , пак не е приказка, но е доста по-добре направен от горните два.

При положение, че държиш да е нов а нямаш възможност за нещо по-скъпо...

Иначе, потърси втора ръка тук или в продавалника, излизат попадения от време на време с по-маркови стативи на хубави цени.

Отговори на това съобщение
 Re: Статив ROYAL TRIPOD 41 мнения?
Автор: Photography1   
Дата:   09-02-13 22:17

[smile] Благодаря ви ! Ще погледна...Не съм ползвала до сега статив и реших ,че вече имам нужда от това...затова нямам си никаква представа от качество и марки..А иначе да от технополис гледах.

Отговори на това съобщение
 Re: Статив ROYAL TRIPOD 41 мнения?
Автор: juslen   
Дата:   09-02-13 23:28

По-скоро си намери някой Velbon или друга по-читава марка на старо в базара-в пъти по-добре ще е от тия пластмасови боклуци.

Отговори на това съобщение
 Re: Статив ROYAL TRIPOD 41 мнения?
Автор: metodiev_martin   
Дата:   09-02-13 23:44

Ако ще го използваш за закачане на външна светкавица на него - ще ти свърши работа - аз имам един подобен (въпреки че го взех от павилиона за 99лв) и го използвам за подобни цели. При снимане на видео използвам велбон със флуидна глава. Зависи колко често ще го използваш - ако е от дъжд на вятър като мен (трети месец ми стои в багажника) може да не се набутваш с нещо скъпо.
PS - все пак търси нещо, което да може да ти издържи камерата и обектива, да не стане фал, че преди 4-5 години с един измислен от технополис си унищожих една турбосапунерка, която още не мога да прежаля

Отговори на това съобщение
 Re: Статив ROYAL TRIPOD 41 мнения?
Автор: Photography1   
Дата:   10-02-13 13:32

Благодаря за съветите..! Какво,ще ми кажете за този модел?http://www.photopavilion.com/?page=catalog&catalog=22&cat=79&product=4971&show=additional

Отговори на това съобщение
 Re: Статив ROYAL TRIPOD 41 мнения?
Автор: BXMarkov   
Дата:   11-02-13 16:37

Важно е да гледаш не само марката и цената. Много важно е каква товароносимост има статива, този последния издържа 1.5 килограма. Това значи че в най-добрия случай ще можеш да го ползваш само с тяло нисък клас и лек обектив и то ако няма вятър, иначе ще се клати и вибрира, а може и да падне. За любителски нужди е добре поне 3 кг. да носи.

Отговори на това съобщение
 Re: Статив ROYAL TRIPOD 41 мнения?
Автор: Photography1   
Дата:   12-02-13 13:03

Вчера си купих този статив...като за първо време,ми се стори най-добър от тези които видях и за възможностите които имах !http://www.photopavilion.com/?page=catalog&catalog=22&cat=79&product=1032&show=additional
Също не е кой знае колко стабилен откъм вятър,но ще внимавам повече като го ползвам ! Благодаря ви за съветите !

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »