Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Фотоконкурс "Човекът, който ме вдъхновява" - семинар и финална изложба откриване
Автор: factor.bg   
Дата:   24-01-13 11:56

Фотоконкурс "Човекът, който ме вдъхновява" - финалната изложба се открива на 24.01.2013
от 18:00 ч. в Софарма Бизнес Тауърс

Селекция от 78 фотографии, отпечатани на арт-медии Hahnemuehle, с най-добрите широкоформатни фото-принтери в света - Epson Stylus Pro 4900, 7900 и 11880. Съпътстващо събитие - семинар "Семейни портрети и фотосесии", воден от Бони Бонев и Васил Николов (Photo-forum.net), представяне и безплатен тестов печат с Epson L800 - от 16:00.

78 години БНР - това е повода за организирането на конкурса "Човекът, който ме вдъхновява". БНР, FACTOR.BG, Софарма и JobTiger си партнират при организирането и провеждането на това събитие. Идеята да се покажат по най-впечатляващия и същевременно непосредствен начин лицата, които носят вдъхновение на своите близки, познати или дори случайни хора е заразителна със своята позитивност.

От всички изпратени снимки, жури от БНР избра тези, които най-добре отразяват представата на националната медия за юбилейно вдъхновение. На екипа на FACTOR.BG остана да материализира по най-добрия възможен начин това вдъхновение - отпечатвайки изображенията на най-добрите артистични медии, с най-добрите професионални фото-принтери. В демонстрационния център FACTOR PrintLab селектираните файлове се превърнаха в произведения на изкуството и утре, в 18:00 часа във фоайето на Софарма Бизнес Тауърс, те официално ще бъдат представени на всички, за които фотографията, БНР, качественият печат или просто вдъхновението и позитивизмът са важни.

Два часа по-рано, тези, които обичат фотографията или се интересуват от уникалния фотопринтер Epson L800, са поканени да посетят отворения семинар "Семейни портрети и фотосесии", воден от Бони Бонев и Васил Николов (Photo-forum.net). Двамата популярни фотографи ще обясняват и демонстрират как се правят семейни снимки, достойни за колекция. Ще има импровизирано фото-студио и модел за тези, които се престрашат да опитат лично, а после всички направени снимки ще може да се печатат безплатно на принтери Epson L800 и фото-хартии Katana.

Един принтер Epson L800, предоставен от FACTOR.BG, ще бъде спечелен на томбола от един от участниците в изложбата, а Софарма ще награди един от авторите с фотокамера. Специален гост на откриването ще бъде Омбудсманът на републиката - Константин Пенчев. Той ще изтегли името на късметлията в томболата за Epson L800.

Солисти от Биг Бенда на БНР ще внесат допълнително вдъхновение в атмосферата.

Заповядайте на семинара и на откриването на изложбата!

Вдъхновете се!

Дата - 24 януари 2013 г. (четвъртък)
Място - Фоайето на Софарма Бизнес Тауърс,
София, район Изгрев, ж.к. Изток, ул. Лъчезар Станчев 5
Начало семинар - 16:00 ч.
Откриване на изложбата - 18:00 ч.

info@factor.bg
www.factor.bg


Отговори на това съобщение
 Re: Фотоконкурс "Човекът, който ме вдъхновява" - семинар и финална изложба откриване
Автор: KiIIeR   
Дата:   25-01-13 11:40

някой ще каже ли имената на финалистите? печалившите? никъде в нета няма информация за това :(

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоконкурс "Човекът, който ме вдъхновява" - семинар и финална изложба откриване
Автор: eewf   
Дата:   25-01-13 12:26

http://bulphoto.com/events/31870/

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоконкурс "Човекът, който ме вдъхновява" - семинар и финална изложба откриване
Автор: eewf   
Дата:   25-01-13 19:25

Вече излезна списъка с победителите. Аз го получих на пощата си.
Ако някой се интересува - мога да пратя. За връзка - ЛС[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоконкурс "Човекът, който ме вдъхновява" - семинар и финална изложба откриване
Автор: Krasimira   
Дата:   25-01-13 19:47

Е то някаква тайна ли е?

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоконкурс "Човекът, който ме вдъхновява" - семинар и финална изложба откриване
Автор: vikitovikito   
Дата:   25-01-13 20:21

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоконкурс "Човекът, който ме вдъхновява" - семинар и финална изложба откриване
Автор: RHCP   
Дата:   25-01-13 21:36

ето да се похваля с една от наградените снимки :)

https://photo-forum.net/i/1694389

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоконкурс "Човекът, който ме вдъхновява" - семинар и финална изложба откриване
Автор: vikitovikito   
Дата:   25-01-13 21:43

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотоконкурс "Човекът, който ме вдъхновява" - семинар и финална изложба откриване
Автор: vikitovikito   
Дата:   25-01-13 22:11

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »